२०७९ असार १८
  • काठमाडौँ

विवाह गरेजस्तो गरि बेच्न खोज्दा भागेर बाँचिन्,यस्ता महिला तस्करको बिगबिगी छ नेपालमा (भिडियो हेर्नुस्)

विवाह गरेजस्तो गरि बेच्न खोज्दा भागेर बाँचिन्,यस्ता महिला तस्करको बिगबिगी छ नेपालमा (भिडियो हेर्नुस्)

भारतको दार्जिलिङबाट नेपाल आफ्नो श्रीमानको गुनासो लिएर एकजना महिला आएकी छिन् ।झापाको विर्तामोडमा उनी अहिले आफ्नो श्रीमानले अवैध कार्य गरेको र आफुलाई घोका दिएको भन्दै खोजी गर्न आएकी छिन् ।

श्रीमानले पशुपतिनाथको मन्दिरमा विवाह गरेर उनलाई विवाह गरेको ९ दिनपछि अलपत्र अवस्थामा दमक ल्याएका थिए ।घर ईलाम पनि उनले धेरै पछी लगेका थिए र वास्ता समेत गर्न छोडेका थिए ।विवाहको दर्ता गर्न पनि ससुराले निकै कर गरेपछि बल्ल उनले मानेको श्रीमतीले बताएकी छिन् ।

अहिले श्रीमतीले बुझ्दै जाँदा श्रीमानले महिलाहरूको बजारी र व्यापार गर्ने गरेको पाएकी छिन ।उनले केटिलाई फकाएर भारत लगी बेच्ने जस्तो अवैध कर्य गर्ने गरेका छन् ।उनी अहिले आफ्नो न्यायको खोजी गर्दै भौतारीएकि छिन् ।यो खबर ताजा दैनिक मा प्रकाशित छ।

 

२०७८ कार्तिक २७, शनिबार ००:३७ 1 Minute 105 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।