२०७९ असार १८
  • काठमाडौँ

को हुन् यि युवती ? अभिषेक समेत मोहित हुँदै भने यि त ऐश्वर्या भन्दा सुन्दर छन्

एजेन्सी । टिभीकी चर्चित अभिनेत्री अवनीत कौर छिट्टै फिल्मी दुनियाँमा पाइला राख्ने भएकी छिन् । अवनीत फिल्म ‘टिकु वेड्स शेरु’ बाट बलिउडमा डेब्यु गर्दैछिन् ।

अवनीत आफ्नो नयाँ यात्राबाट खुशी र भावुक छिन्। यस्तो अनुभूति हुनु जायज पनि हो, किनभने यहाँसम्म पुग्न निकै मिहिनेत गरेकी छन् । अवनीतको प्रतिभा अहिले मानिसहरूले चिनेका होलान्, तर अभिषेक बच्चन समेत मोहित भएको कुरा सार्वजनिक भएको छ ।

केही वर्ष अघि ऐश्वर्या अभिषेकको फिल्म ‘अवनीत’मा देखिएकी थिइन् । जानकारीका अनुसार वर्षौंअघि अभिषेक बच्चनले अवनीतलाई भनेका थिए, ‘मलाई कोरियोग्राफीको खासै बुझाइ नभए पनि तर मलाई तपाई साँच्चै मन पर्छ। घर गएर, म ऐश्वर्यालाई आगामी १० वर्षमा कडा प्रतिस्पर्धा गर्न लागेकी छु भनी बताउँछु ।

फिल्म यात्रा सुरु हुनुअघि अवनीतले सामाजिक सञ्जालमा एउटा भिडियो शेयर गरेकी थिइन् । भिडियो निकै भावुक र मन छुने छ, जसमा अभिनेत्रीको संघर्षको कथा देखाइएको छ ।

भिडियोमा, अवनीतले फ्यानहरूलाई कसरी टिभीदेखि बलिउडको यात्रा गरीन् र मानिसहरूको मनपर्ने बनीन् भन्ने कुरा समेटेकी छन् । यस भिडियोमा अभिषेकले अवनीतलाई ‘उनी आगामी केही वर्षमा फिल्मी संसारको हिस्सा बन्नेछौ’ भन्दै देखिएका छन् ।

अवनीत सोसल मिडियाकी चर्चित कलाकार पनि हुन् अवनीत कौर एक टेलिभिजन र म्युजिक भिडियो कलाकार मात्र होइन सामाजिक मिडिया कलाकार पनि हुन्। इन्स्टाग्राममा उनका २६ लाखभन्दा बढी फलोअर्स छन् । अवनीत प्रायः आफ्नो काम र जीवनशैलीलाई लिएर चर्चामा रहन्छिन्। ताजाखबर

२०७८ कार्तिक २६, शुक्रबार १६:०७ 0 Minutes 207 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।