२०७९ असार १८
  • काठमाडौँ

श्रीमानले कोरियावाट भिसा र टिकट पठाएको दिन श्रीमती अन्तै हिडिन्, श्रीमान एकाएक नेपाल आए (भिडियो हेर्नुस्)

काठमाडौ । विवाहेत्तर सम्बन्धका कारण अहिले समाजमा निकै ठूलो समस्या परेका घ’टना सा’र्व’ज’नि’क भएका छन् । सुर्खेतका तिलक बहादुर चौधरीको पनि त्यस्तै समस्या भयो ।

“उनी कोरियामा थिए नेपाल आएर उनले केशरी चौधरीसंग विवाह गरे । घर परिवार राम्रो चलिरहेको थियो । तिलकले श्रीमती केशरीलाई पनि कोरियामै लैजान पाए झन राम्रो हुन्थ्यो भन्ने लाग्यो । उनले त्यही योजना बनाए । उनीहरुको मागी विवाह भएको थियो ।

उनले कोरीयामा राम्रै पैसा कमाउँथे । उनले कमाएको पैसा सबै श्रीमतीको नाममा पठाए । राम्रै चलेको थियो उनले श्रीमतीलाई पनि कोरिया लैजान सबै प्रोसेस मिलाए । भिसा लाग्यो, उनले टिकट पनि लिए । अनि श्रीमतीसंगै कोरिया आउन भनेर नेपाल फर्किए ।

श्रीमतीलाई कोरिया लिएर जाने भनेर नेपाल आएका तिलकले कल्पना पनि गर्न नसक्ने कुरा सहे । जब टिकट लिएर उनी कोरियावाट नेपाल आए कोरिया उ’ड्ने बेलामा श्रीमती भने अन्तै हिडिन् ।

श्रीमान नेपाल आउने भन्ने थाहा पाएपछि कुवेत जानु एक साता अघि अन्तै हिडेपछि तिलक बिचल्लीमा परेका छन् । कमाएको पैसा पनि श्रीमतीलाई नै पठाउने गरेका तिलकको भिसाा लगाउँदा र टिकट किन्दा लगाएको लगानी पनि खेर गयो ।

विवाह गरेको २ वर्षमै उनको जिवन भ’ता’भुं’ग भयो । कोरियामा संगै काम गरौंला राम्रो जिवन विताउँला भन्ने सपना एकै प’टकमा उ’ड्यो । झण्डै १० वर्ष कोरियामा काम गरेर कमाएको सबै पैसा पनि छिन्न भिन्न भयो । श्रीमतीलाई कोरिया लैजाने सपना पनि च’क’ना’चु’र भयो ।

२०७८ कार्तिक ७, आईतवार १२:०६ 1 Minute 310 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।