२०७९ असार १५
  • काठमाडौँ

फेरी अर्की चर्चित नायीकाको अ’चानक नि’धन

एजेन्सी । चर्चित नायीका उमा महेश्वरीको अचानक निधन भएको छ । साउथ शो मेट्टी ओली बाट प्रसिद्धि प्राप्त अभिनेत्री उमा महेश्वरीको आइतबार अ’चानक निधन भएको छ ।

उमा ४० वर्षकी थिइन् । उमाको परिवारमा उनका पति मुरुगन छन्, जो एक पशु चिकित्सक हुन्। थुप्रै दक्षिण भारतीय कलाकारहरुले उनको निधनमा सामाजिक सञ्जालमा उमाको परिवारप्रति स’मवेदना व्यक्त गरेका छन्।

जानकारी अनुसार उमा महेश्वरी धेरै असहज महसुस गरिरहेकी थिइन् र अचानक उनको मृत्यु हुनु भन्दा पहिले भुइँमा लडिन्। अब यस सन्दर्भमा, उमाकी आमाको भूमिका निभाउने अभिनेत्री शान्ति विलियम्सले अब यसको बारेमा खुल्ला प्रतिक्रिया दिएकी छन्।

उमाका सह(कलाकारहरूले प्रतिक्रिया दिए उमाको मृत्युको बारेमा शान्तिले भनिन्, ुउमा महेश्वरी मेरो लागि छोरी जस्तै हुन्। उनको मृ’त्युको खबर सुनेर म स्त’ब्ध भएँ। मलाई थाहा छैन किन भगवानले यति कम उमेर मा मानिसहरुलाई टाढा लैजानुहुन्छ।

जब हामी यस्तो घ’टनाहरु भएको देख्छौं, कहिले काहिँ भगवान को अस्तित्वमा शंका हुन्छ। अभिनेत्री चित्रा वीजेले हामीलाई केहि महिना पहिले छोडेर गइन् र हामी यो घटनालाई अझै सम्हाल्न सकेनौं र यस बीचमा, अब अ’चानक उमा पनि गइन्।

उमा पोलियोबाट पीडित थिइन् यो पनि भनिएको छ कि उमा महेश्वरी विगत केहि महिना देखि पोलियोबाट पी’डित थिइन् र उनको उपचार चलिरहेको थियो, तर हालै उनी यो बाट पूर्ण रुपमा निको भईन्।

उनलाई फेरि उनलाई सोही रोग बल्झियो , जसको लामो समय सम्म उ’पचार भैरहेको थियो। उमा महेश्वरी को प्रोजेक्टहरु को बारे मा कुरा गर्दै, उनी मन्जल मागीमाई र ओरु कधैइन कधई नामक शो मा देखिएकी थिइन्।

२०७८ कार्तिक ४, बिहीबार ०४:०७ 1 Minute 135 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार