२०७९ श्रावण २६
  • काठमाडौँ

जब श्रीमानले खाइदिए श्रीमतीको नाक…

एजेन्सी । एक पतिले आफ्नी श्रीमतीलाई हात पात गरे, ब र्बरता देखाउँदै उनको नाक सर्मेत खाइदिए ।

ती महिलालाई अस्पताल भर्ना गरिएको छ। यो घ’टना भारत मध्य प्रदेशको रतलाम जिल्लामा भएको हो। प्रहरीले ति महिलाका श्रीमानलाई प’क्राउ गरेको छ।

मापसे गरेका पतिको हात पातवाट दिक्क भएकी श्रीमती माइत गएर बसेकी थिइन् । उनले अदालतमा श्रीमान विरुद्ध जाहेरी पनि दिएकी थिइन् । उनले आफ्नो पालन पो’ष’ण’का लागि श्रीमानवाट भत्ता माग गरेकी थिइन् ।

श्रीमानले वास्ता नगरेका कारण उनी हैरान भएर यस्तो गरेकी हुन् । श्रीमती अदालत गएपछि श्रीमान थप रि साए । त्यसपछि श्रीमतीलाई हात पात गरे र नाक टो कि दिए । यो घटना मध्य प्रदेशको रतलाम जिल्लाको अलोत शहरको हो।

घा’इते श्रीमतीलाई उपचारको लागी एलोट अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो। अलोटमा बस्ने टीना मालीको उज्जैन जिल्ला बस्ने जुठावन गाउँ को दिनेश माली संग सन २००८ मा विवाह भएको थियो। टीनाका अनु’सार दिनेशले कुनैपनि काम गर्दैनथे।

विवाहको केहि समय पछि, दिनेशले र क्सी पि ए पछि उनलाई हात पात गर्न थाले। यस्तो स’ह’न न’सकेर उनी माइत फर्किइन् उनी दुबै छोरीहरु संग बस्न थालीन्। यहाँ उनी भान्साको काम गरेर जीविका चलाइरहेकी छिन्।

२०१९ मा टीनाले आफ्नो पतिको बि’रुद्ध अदालतमा मर्मत सम्भारको लागी मु द्दा दा’य’र गरिन्। यो कुरा दिनेशलाई मन परेन । उनी मु द्दा फिर्ता लिन दबाब दिइरहेका थिए।

आइतबार दिउँसो पति दिनेश अन्जुमन कालोनीमा रहेको टीनाको घरमा पुगे। उनले टीना र दुई छोरीहरुलाई हात पात गर्न थाले। यस क्रममा उनले आफ्नी श्रीमतीको नाक टो के , त्यसपछि उनी भा गे। छिमेकीहरुको सहयोगमा घा’इते महिलालाई अलोटको सरकारी अस्पतालमा भर्ना गरिएको थियो।

ताजाखबर बाट

२०७८ कार्तिक २, मंगलवार ००:५६ 1 Minute 172 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।