२०७९ श्रावण २६
  • काठमाडौँ

मोटरसाइकल आपसमा ठोक्किँदा सुरज र विजयको मृत्यु, गम्भीर घाइतेलाई काठमाडौं ल्याइयो

काठमाडौं, असोज २७ – दुईवटा मोटरसाइकल आपसमा ठो’क्किँ’दा दुई युवकको मृ’त्यु भएको छ।

इलाका प्रहरी कार्यालय बर्दिबासका अनुसार दु’र्घ’ट’ना’मा महोत्तरीको बर्दिवास नगरपालिका–३ गौरीडाँडाका २६ वर्षीय सुरज तामाङ र सर्लाहीको ईश्वरपुर नगरपालिका १ का २८ वर्षीय विजयकुमार महतोको मृत्यु भएको हो।

पूर्वपश्चिम राजमार्गअन्तर्गत बर्दिवास नगरपालिका–४, पञ्चुधुरा मन्दिर जाने प्रवेशद्वार अगाडि ज १२ प २९६१ र प्र २-०१-००२ प-०५९७ नम्बरका मोटरसाइकल मंगलबार साँझ आपसमा ठो’क्कि’ए’का हुन्। तामाङ पहिलाे र महतो दाेस्राे मोटरसाइकलका चालक हुन्।

दु’र्घ’ट’ना’मा ज १२ प २९६१ नम्बरको मोटरसाइकलकाे पछाडि बसेका बर्दिवास-३, गौरीडाँडा निवासी सोनु सिंह गम्भीर घाइते भएका छन्। बर्दिबास र जनकपुरमा उपचार हुन नसकेपछि उनलाई न्युरो अस्पताल (काठमाडौं) लगिएको प्रहरीले जनाएको छ।

दु’र्घ’ट’ना’मा तीनै जना गम्भीर घाइते भएका थिए। तर तामाङ र महतोको उपचारका क्रममा जनकपुरस्थित रामजानकी अस्पतालमा मंगलबार राति मृ’त्यु भएको हो।

२०७८ आश्विन २७, बुधबार ०९:३२ 1 Minute 245 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।