२०७९ असार १४
  • काठमाडौँ

बिहे गरिसकेपछि थाहा भयो, श्रीमती त पो’र्न’स्टार रहिछन्

काठमाडौं। एक व्यक्तिको एकै नजरमा एक युवतीसँग माया बस्यो । उनहिरुको सम्बन्ध मित्रता, प्रेम हुँदै विवाहमा परिणत भयो । यद्यपि ती व्यक्ति त्यतिबेला झ’स्किए जब उनलाई थाहा भयो कि जुन युवतीसँग उनले बिहे गरेका थिए ती युवती त चर्चित पो’र्न’स्टार थिइन् ।

यो घटना बेलायतको हो । ३४ वर्षकी एमी क्रि’स्टो’फ’र्सले २६ वर्षका जो’सुआ क्रि’स्टी नामका युवकसँग बिहे गरेकी थिइन् । इ’फोर शोमा यी दुई आउनुभन्दा पहिल्यै एमीले कम बजेटको ए’क्स रे’टेड फिल्ममा काम गरिसकेकी थिइन् ।एमीले ‘ब्राण्डी ब्रे’वर’ नाम प्रयोग गरेर कैयौं एडल्ट फिल्ममा कलाकारको रुपमा काम गरेकी थिइन् ।

उनको यस्तो एक्स रेटेड फिल्मको सु’टिङ उनी २५ वर्षकी हुँदा नै भएको थियो । एमीको अ’तीतबारे थाहा भएपछि उनका पति जो’सुआका एक मित्रले द सन वेबसाइटसँग भने ‘उनलाई यही हप्ता मात्र एमीको वृष्ठभूमिबारे थाहा भएको छ । उनी पहिले यो कुरा थाहा पाउनबाट चुके ।

अब उनको चिार ‘हामी सबैको एक अ’तीत हुन्छ’ भन्ने छ ।’एमीकी एक मित्रले द सनसँग कुरा गर्दै भने ‘एमी एक पो’र्न’स्टा’र थिइन् र सधैं सो’च्थिन् कि उनका एक्स रे’टेड भूमिकाहरु जब सार्वजनिक हुनेछन् त्यसपछि के होला ? तर, अब यो सबै पछाडि छु’टिसकेको छ ।’

उनले अगाडि भने ‘यो त्यस किसिमको कुरा होइन जसलाई तपाइँ आफ्नो नयाँ साथीसँग शे’यर गर्नुहुन्छ । यस्तोमा उनका प’तिलाई एक्लै छो’डिदिनुस् ।’नेपाल् समाचार बाट

२०७८ आश्विन ११, सोमबार १२:३४ 0 Minutes 81 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार