२०७९ श्रावण २६
  • काठमाडौँ

मलेशियामा ठगेर खोप लगाउने एक बिदेशी कामदार लाई नौ महिना जेल सजाय !

क्वालालम्पुर – मलेसिया /एक बंगलादेशी नागरिकलाई को’भिड को खोप लिन को लागी अरु कसैको राहदानी प्रयोग गरी भ्याक्सिन सेन्टर (पीपीभी) का कर्मचारीहरुलाई ठगी गरेको आरोपमा आज मजिस्ट्रेट अदालतमा दोषी ठहर गरी नौ महिना जेल सजाय सुनाइएको छ।

26 वर्षीय मिजान नूर रहमानले सेप्टेम्बर १३ मा मजिस्ट्रेट नोर्जालिजा टेस्मिनको अगाडि आरो’प पढेपछि अप’राध स्वीकार गरे। उजुरीकर्ताले दायर गरेको प्रहरी प्रतिवेदनमा सद्दाम हुसेन भनेर चिनिने बंगलादेशीले हेलाल नामको व्यक्तिको पासपोर्ट BY0934943 पहिचान प्रयोग गरी को’भि’ड को खोप लिन भ्या’क्सि’न सेन्टर अधिकारीलाई धोका दिएको थिए।

मिजान नूर रहमानलाई दण्ड संहिताको धारा ४१ अन्तर्गत निलईको पीपीभी युनिभर्सिटी इस्लाम मलेसिया (युएसआईएम) मा सेप्टेम्बर १३ मा बिहान १० बजे अप’राध गरेको आरो’प लगाइएको थियो। यस धारामा सात वर्षसम्म कैद वा जरि’वाना वा दुवै हुन सक्ने व्यवस्था छ।

मजिस्ट्रेटले उनलाई अभियु’क्त पक्रा’उ गरेको मिति देखि नौ महिना कैद सजाय सुनाए। अभियोजन उप सरकारी वकील, नुरुल मोहम्मद द्वारा संचालित थियो, जबकि अभियुक्त वकील द्वारा प्रतिनिधित्व गरिएको थिएन।

२०७८ आश्विन ११, सोमबार ०६:१६ 1 Minute 188 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।