२०७९ असार १४
  • काठमाडौँ

बाल कलाकार सचिन परियारका पिता तेजेन्द्र माओवादी प्रवेश

गुल्मी । चर्चित बाल कलाकार सचिन परियारका पिता तेजेन्द्र परियार नेकपा माओवादीमा प्रवेश गरेका छन । उनीसँगै गुल्मीका दलित अगुवा राजु परियार पनि माओवादी केन्द्रमा प्रवेश गरेका छन ।

आइतबार गुल्मी सदरमुकाम तम्घासमा भएको कार्यक्रममा तेजेन्द्र र राजुले नेकपा माओवादीमा प्रवेश गरेर राजनीतिक गतिबिधिमा सरिक हुने निर्णय लिएका हुन ।उनीहरूलाई नेकपा माओवादी केन्द्रका प्रदेश कमिटी सदस्य बुद्धि जिसीले खादा लगाएर स्वागत गरे ।

नेपाल दलित मुक्ती मोर्चा गुल्मीको बैठक तथा प्रशिक्षण कार्यक्रममा उनीहरू माओवादी प्रवेश गरेका हुन ।परियारद्धयलाई माओवादीमा स्वागत गर्दै नेता जिसीले दलितको अधिकारप्राप्तिका लागि आफूहरू अगुवा बन्न तयार रहेको बताए ।

उनले पार्टी भित्र पनि महत्वपूर्ण जिम्मेवारी दिएर अघि बढाउने प्रतिवद्धता जनाए । पुर्बआवाज

२०७८ आश्विन ११, सोमबार ०३:०५ 0 Minutes 192 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार