२०७९ भाद्र १
  • काठमाडौँ

३ वर्ष देखि दाजु बहिनीको ना जायज सम्बन्ध,दाजुले यसरी भ गाए आफ्नै बहिनी (भिडियो हेर्नुस्)

संसारमा निकै दुख लाग्दा र पत्यार नलाग्ने घ टनाहरु घटी रहेका छन् ।नेपालमा पनि अहिलेको समयमा आफन्त,परिवार र आफ्नै साथीबाट मान्छेले धो का पाइरहेका छन् ।त्यसो हुँदा अहिले एकले अर्कालाई विश्वास गर्ने ठाउँ नै बन्द भइसकेको छ ।त्यसै अहिले हाम्रो देशमा विश्वास नै नलाग्ने घ टना घटेको छ ।

आफ्नै दाइले बहिनीलाई भगाएर फ रार भएका छन् ।युवतीका श्रीमान विदेशमा छन् र दाजु बहिनीको पहिले देखि नै अ नैतिक सम्बन्ध रहदै आएको उनलाई शंका थियो ।श्रीमानका अनुसार दाजु जहिले पनि बहिनीसंग फोनमा बोल्ने,कतै जानुपरे दुइजाना संगै जाने गरेकाले उनलाई शंका भएको हो ।छोरा सानो भएको कारणले गर्दा उनलाई श्रीमतीले सम्बन्ध विक्षद गरौ भन्दा गर्न नसकेको कुरा उनले बताए ।

पछि श्रीमान नेपाल आएपछि पनि श्रीमतीले केटा आफ्नो दाजु मात्र भएको र अरु त्यस्तो केही सम्बन्ध नरहेको कुरा हामीलाई बताए ।छुट्टिमा नेपाल आएका उनीसंग श्रीमतीले निकै झ गडा गर्ने गरेको र सधैं दाजुकै कुरा गर्ने र उहिसंग जाने जस्तो कुरा गर्ने समेत बताए ।

त्यसपछि अन्य झ गडा भएपछि श्रीमतीले दाजुसंग आफ्नो सम्बन्ध रहेको कुरा उनलाई भनेकी थिइन् ।श्रीमानले कमाएको सबै पैसापनी त्यही ना ठो दाइलाई उनले खुवाएको र अहिले आएर दाइसंगै उनी फ रार भएपछि श्रीमान निकै दुखी छन् ।

भिडियो हेर्नुहोस्

२०७८ आश्विन ८, शुक्रबार ०१:२० 0 Minutes 171 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।