२०७९ असार १४
  • काठमाडौँ

जापानमा र’क्सीले मा’तेर बाटोमा युवतीको सं’वेदनसिल अंग छुने नेपाली युवा पक्राउ

जापान ।महिलाको संवेदनसिल अं’ग ज’र्व’ज’स्ती छोएको आरोपमा टोकियोबाट एक नेपाली युवा पक्राउ परेका छन ।समाचार अनुसार घर फ’र्कंदै गरेकी एक युवतीमाथि यौ’न अ’प’रा’ध गरेको आरो`प अ’भियुक्त युवामाथि लगाइएको छ ।

पक्राउ परेका युवा ३७ बर्षिय सुमन कुमार पौडेल भएको याहु न्यूजले उल्लेख गरेको छ ।सेप्टेम्बर २२ तारिखको दिनमा म’हानगरिय प्रहरी शितायाले पौडेललाई पक्राउ गरेको हो । पा’र्ट टा’ईम काम गर्दै आएको

बताइएका पौडेल राजधानी टोकियोको सुगिनामी कु को’उएन्जी कि’तामा बस्दै आएको उल्लेख छ । र’क्सि’ले मातेको अवस्थामा भएकाले मलाई केही सम्झना छैन’ अ’भियुक्त पौडेलले आरोपबारे प्रहरीलाई ब’यानमा भनेको समाचारमा उल्लेख छ ।

घट’ना अगष्ट २८ तारिख साँझ ६ बजेर ४० मिनेटको समयमा ता’ईतो वार्डमा भएको हो । अ’भियुक्त नेपाली युवाले महिलालाई ८० मिटर पि’छा गरेर सं’वेदनशिल अं’ग छोएर दु’र्व्य’व’हा’र गरेको दा’बी प्रहरीलाई उदृत गर्दै समाचारमा उल्लेख छ ।

उक्त यौ’न दू’र्व्य’व’हा’र’को ह’र्कत लगत्तै पौडेलले ४० बर्ष उमेर स’मुहकी अर्का एक महिलासँग कुरा गर्दै तिम्रो बहिनी राम्री छिन्’ भनेको पनि समाचारमा उल्लेख छ ।घ’टनाको सम्वन्धमा प्रहरीले अनुसन्धान गरिरहेको बताइएको छ । नेपाल समाचार बाट

२०७८ आश्विन ७, बिहीबार ०९:१२ 0 Minutes 761 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार