२०७९ श्रावण २६
  • काठमाडौँ

क्यानडा पुगेर बोल्ड बनेकी एलिजा (फोटोफिचर)

तस्विरका कारण चर्चामा आउने नायिकामा आजभोलि मोडल तथा चर्चित पत्रकार ऋषि धमला पत्नी एलिजा गौतमको नाम पनि थपिएको छ ।

अभिनेत्रीहरुको गतिविधिलाई फ्यान तथा सामाजिक संजाल प्रयोगकर्ताहरुले नजिकबाट नियालिरहेको हुन्छन् । अहिले उनको सामाजकि संजालमा निकै चर्चा छ । उनको तस्बिरका कारण खास चर्चा हुने गरेको छ ।

चलचित्र क्षेत्र ठप्प हुदा अभिनेत्री तथा मोडल गौतम कामबिहिन छिन् । सामाजिक संजालमा समेत सक्रिय रहने उनले बेलाबखत फ्यानको ध्यान तान्ने आफ्ना तस्विरहरुलाई फेसबुक तथा ईन्स्टाग्राममा पोस्ट्याईरहेका हुन्छिन

हालै उनले बोल्ड अवतारका तस्विरहरु सार्बजनिक गरेकी छन् । तस्विरमा उनी पहिरनमा निकै खुलेकी छन् । यस्तो बोल्ड अवतार सामाजिक संजालमा निकै देखिन थालेका छन् ।

क्यानडामा खिचिएको तस्विरमा उनी बिभिन्न बोल्ड पोजमा क्यामेरामा कैद भएकी छन् । गौतम फिल्ममा भविष्य धरमर भएपछि म्युजिक भिडियो तिर लागेकिी छन् । उनले फिल्ममा नपाएको सफलता म्युजिक भिडियोबाट भने पाएकी छन् ।

२०७८ आश्विन ३, आईतवार ०३:४२ 0 Minutes 116 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।