२०७९ श्रावण ३१
  • काठमाडौँ

युएईको ठूलो घोषणा, अब युएई रोजगार झनै सहज हुने !

काठमाडौ / युएईको ठूलो घोषणा, अब युएई रोजगार झनै सहज हुने !

युएईले सेप्टेम्बर १२ बाट वैध निवास भिसा भएका सबैलाई फिर्ता गर्न अनुमति दिनेछ, बशर्ते उनीहरु लाई विश्व स्वास्थ्य संगठन द्वारा मान्यता प्राप्त खोप छ।

यस कदमले पहिले निलम्बन सूचीमा रहेका देशहरु बाट आउनेहरु, र जो six महिना भन्दा बढि विदेशमा बसेका छन्।यसअघि युएईले मात्र अमीरातमा प्रशासित भ्याक्सिनलाई मान्यता दिएको थियो।

यो निर्णयमा भारत, पाकिस्तान, बंगलादेश, नेपाल, श्रीलंका, भियतनाम, नामिबिया, जाम्बिया, प्रजातान्त्रिक गणतन्त्र कंगो, युगान्डा, सिएरा लियोन, लाइबेरिया, दक्षिण अफ्रिका, नाइजेरिया र अघानिस्तानका यात्रुहरु समेटिएका छन्।

राष्ट्रिय आपतकालीन संकट र आपदा व्यवस्थापन प्राधिकरण सहित धेरै आगमन आवश्यकताहरु लाई रेखांकित,– यात्रुहरु पहिचान र नागरिकता को लागी संघीय प्राधिकरण (आईसीए) को वेबसाइट को माध्यम बाट आवेदन गर्नु पर्छ, र युएई को लागी प्रस्थान मा अनुमोदित खोप प्रमाण पत्र पेश गर्न को अतिरिक्त आवश्यक अनुमोदन प्राप्त गर्न को लागी टीकाकरण आवेदन पूरा गर्नुहोस्।”

‘एक नकारात्मक पीसीआर परीक्षण परिणाम, एक अनुमोदित प्रयोगशालामा प्रस्थान गर्नु भन्दा पहिले क्यूआर कोड भएको ४ departure घण्टा भित्र गरिन्छ!– बोर्डि before गर्नु भन्दा पहिले एक द्रुत पीसीआर परीक्षण र आगमन को चौथो र आठ दिन मा अर्को पीसीआर परीक्षण गर्ने क्रममा सबै सावधानीका उपायहरुको पालना गर्नुपर्नेछ !

एक्सप्रेस न्युज बाट

२०७८ आश्विन १, शुक्रबार १५:४३ 1 Minute 163 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।