२०७९ असार १४
  • काठमाडौँ

सुस्मितालाई यसरी ह-त्या गरेका रहेछन, १ बर्षपछि खुल्यो कसैले नसोचेको रहस्य (हेर्नुस् भिडियो)

सुस्मिता को ह`त्या हुन साथ ह`त्त्या रा हरुलाई का`नुनी कारबाही को माग गर्दै देशै भरको बुहारी हरुको एकताले बनेको संस्था मेची महाकाली बुहारी संयुक्त आवाज ले बुहारी मा’र्न पाइदैन भनेर देशै भरि जान दबाब को आँधीबेरी सिर्जना गरेको थियो।

त्यस पश्चात महिलाका हिं’सा बि`रुद्ध को आवाज बुलन्द गर्दै ब`ल`त्का`र र र ह`त्या मा परेका महिला हरुको न्याय को लागि अग्र स्थान मा रहेर कम गरेको छ। र्शकबृन्द आज हामी हेटौडा को जिल्ला र उच्च अदालत को परिसर मा छौ।

आज को एक वर्ष अघि आफ्नै ससुरा र नन्द को प्र`हार बाट विभ’त्स रुपमा ह त्या गरियकी बुहारी सुस्मिता के सी को हl त्याको योजना मा संग्लन रहेको भनि लामो समय सम्म फरार आ`रोपित जुवाई अरुण कार्की आज पहिलो पटक अ`दालत समक्ष उपस्थित भै सार्बजनिक हुदै छन्।

अरुण कार्की बिरु द्ध को मु`द्दामा अदालत ले के कस्तो फै`सला गर्छ भन्ने सार्बजनिक चासो को बिषय छ।
हेर्नुस भीडीयो

२०७८ भाद्र ३१, बिहीबार १०:४२ 1 Minute 216 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार