२०७९ असार १५
  • काठमाडौँ

बिबाह को ४ महिना मै पति र सासुको या’तना सहन नसकेर प्रीतिले वी”ष पिइन, (भिडियो सहित)

बिबाह को ४ महिना मै पति र सासुको या’तना सहन नसकेर प्रीतिले वी”ष पिइन, भिडियो सहित, आज भन्दा ४ महिना पहिले संगै मर्ने संगै बाच्ने कसम खाएर अग्नि लाई सा’ची राखेर बिबाह गरेका प्रिती र सुदिप अहिले छुटिएका छन् । मागी बिबाह गरेका यस जोडीले प्रितीलाई आर्थिक को का”रणले धेरै नै या’तना दिन थाले।

बिबाह मा दाइजो भएन भन्दै पल्सरको किस्ता ति’र्न ससुरालीले पैशा नदिएको आ”क्रोश मा मा सासु र श्रीमानले उनलाई दिनरात यातना दिने गर्थे प्रितीको माया लाई पैसामा तौ”लियो त्यस कारण उनले मृ”त्युको बाटो रोजिन । पुरा जानकारीको लागि भिडियो यो समाचारको अन्त्यमा राखिएको छ,

यो पनि पढ्नुहोला, जब मन्त्रालयबाट सबै कर्मचारीलाई हुनेगरी युजरनेम र पासवर्ड आउँछ तब अनलाइ’नबाट रकम भुक्तानी गरी आउने सेवाग्राहीले तोकिएको कर्मचारीबाट सजिलै सेवा प्राप्त गर्न सक्छन्, खनालले भने कहिले काहिँ भने सिस्टममा भेहिकल रजिस्ट्रेसन सिस्टम “भीआरएस” डेटा नदेखिनाले

अ’काउन्टको पैसा काट्ने र टी’आईएमएसमा नदेखिने हुँदा सेवाग्राहीहरु आत्तिने गरेका छन् । खनाल भन्छन सिस्टममा सुधार भइरहेकाले यो वर्ष सेवाग्राहीले डेटा अपग्रेड गरिसकेपछि अर्को वर्षबाट घरमै बसी ढुक्कले सेवा लिन सक्नेछन् ।सुरुवाती अवस्थामा आउने

सम”स्यालाई सामान्य रुपमा लिनुपर्छ । अर्को’तर्फ अहिले कनेक्ट आईपीएसबाट मात्र भुक्तानी गर्न मिल्छ । याता’यात व्यवस्था मन्त्रालयका सूचना प्रविधि विज्ञ इन्जिनियर सुदिप फुयाँल भन्छन, जसका कारण सबै सेवाग्राही’हरूलाई समेट्न सकिएको छैन । त्यसैले हाल अन्य भुक्तानी सेवाप्रदायक सँग जोडिनका लागि प्रक्रिया चलिरहेको छ ।

त्यतिमात्रै नभएर सिस्टममा हाल केही बीमा कम्पनीमात्र जोडिएकाले सबै सेवाग्राही:लाई सेवामा जोड्न नसकिएको फुयाँल बताउँछन् । बाकी बिबाह को ४ महिना मै पति र सासुको या’तना सहन नसकेर प्रीतिले वी”ष पिइन, (भिडियो सहित)

२०७८ भाद्र ३०, बुधबार २३:१२ 0 Minutes 387 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार