२०७९ श्रावण २६
  • काठमाडौँ

खुशीको खबर! यी युवती संग विहे गर्ने केटाले साढे ३ करोड इनाम पाउने …इच्छा हुनेले तुरुन्तै सम्पर्क गर्नुहोस

कुनै पनि बुवा आमा आफ्नो सन्तानको विवाह भनेबित्तिकै उत्साहित नहुने त कुरै भएन् बुवा आमाको सपना नै हुन्छ। आफ्नो छोरीहरुलाई राम्रो लाएकको केटासंग बिवाह गरिदिने। अनि

उनिहरुको विवाहमा आफ्नो गक्षले दाईजो दिने। यस्तैमा आज हामी तपाईहरु लाई यस्तै बिवाहको अनि पाईनोको बारेमा जानकारी दिन गईरहेका छौं। जुन अनि अनौठो रहेको।

थाइल्याण्डका एक धनाढ्य व्यापारीले छोरीको बिहे गराउनका लागि अनौठो घोषणा गरेका छन्। अर्नोन राडथोंग नामक ती धनाढ्य व्यापारीले आफ्नी कुमारी छोरी कार्सिता सँग बिहे गर्नेलाई इनाम स्वरुप २ लाख ४० हजार पाउण्ड झण्डै ३ करोड ५० लाख रुपैयाँ दिने घोषणा गरेका हुन्। तर ती व्यापारीले आफ्नी छोरीसँग बिहे गर्ने केटामातीन योग्यता हुनुपर्ने सर्त राखेका छन्।

पहिलो सर्त केटा स्मार्ट हुन जरुरी नभए पनि पढ्न लेख्न जानेको हुनुपर्ने। दोस्रो केटा मेहनती तथा लगनशील हुनुपर्ने। तेस्रो केटा कन्जुस र फलहरूलाई माया गर्ने हुनुपर्ने। २६ बर्षीय कर्निताले स्नातक तहसम्म पढेकी छिन् ।

उनी चिनियाँ र अंग्रेजी भाषा बोल्नमा सक्षम रहेको बुबाको दावी छ। ति ब्यक्ति एक कृषि फार्मको मालिक रहेको बताईएको छ। यी युवती संग विहे गर्ने केटाले साढे ३ करोड इनाम पाउने .. इच्छा हुनेले तुरुन्तै सम्पर्क गर्नुहोस सम्पर्कको लागी तलको लिन्क खोल्नुहोस?

२०७८ भाद्र २९, मंगलवार ०३:४८ 0 Minutes 119 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।