२०७९ श्रावण ३१
  • काठमाडौँ

के पुरुषले मात्र गर्छन ह स्त मै थुन या महिलाले पनि

विवाह नगरेसम्म यौ न स म्प र्क नराख्ने तपाईको विचार छ भने त्यो राम्रो पाटो हो तर तपाईलाई यौ न आन न्द प्राप्त गर्ने बैकल्पिक उपायहरु धेरै छन् । विषेश गरेर कि शोर अवस्थामा यौ न चाहना तिब्र हुँदा ह स्तमै थुन यौ नच्छा शान्त पार्ने एउटा राम्रो विकल्प हो ।

ह स्थमै थु नको थालनी आफ्नो शरीर, त्यसमा पनि वि शेस गरी यौ न अङ्ग सम्बन्धी जाकारी प्राप्त गरेरपछि मात्र गर्नु सहयोगी हुन सक्छ । ह स्त मै थुन बाहेक यो नि, स्त न तथा अन्य यौ न संवेद नशील अंग को मर्द न, घ र्षण अनि च लाउने जस्ता क्रियाकतामा संलग्न हुन सकिन्छ ।

त्यसबाहेक अन्य नयाँ प्रयोगहरु पनि गर्न सकिन्छ । पुरुष जस्तै महिलाहरु पनि यौ न उत्ते जक दृ श्य, स्प र्श अनि यहाँ सम्म कि परिक ल्पनाले उत्ते जित हुन सक्छन् ।

महिलाहरुले ह स्त मैथु न गर्देनन् भन्नेहरु प्रसस्त रहेका छन, तर महिलाहरुले पनि ह स्त मै थुन गर्छन । एक अध्ययनका अनुसार पुरुषमा ९२ प्रतिशतले ह स्त मै थुन गरेको कुरा बताएका थिए भने महिलाले ६२ प्रति शत मात्र । पछि फेरी गरिएको अध्ययनमा ८२ प्रतिशत महिलाले ह स्त मैथु न गरेको अध्धयनले देखाएको थियो ।

२०७८ भाद्र १८, शुक्रबार १०:५३ 0 Minutes 327 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।