२०७९ श्रावण ३१
  • काठमाडौँ

नाक बाटै थाहा हुन्छ पुरुषको लिं*गको साइज !

विश्व स्वास्थ्य संगठनले नै भनेको एउटा तथ्य के भने पुरुषको अनुहारको आकार हेरेर पनि उनको लिं*गको साइजबारे जानकारी पाउन सकिन्छ ।

काठमाडौं । पुरुषको लिं*गको आकार तथा प्रकारका बारेमा निकै चर्चा हुन्छन् । लिं*ग सामान्यतः सबै पुरुषको एकै प्रकारको हुँदैन । भिन्न भिन्न पुरुषको आफ्नै प्रकृतिको लिं*ग हुन्छ । जस्तैः बाङ्गो, टेडो, पातलो, मोटो तथा अनेक प्रकृतिको।खासमा लिं*गको साइजले यौ*न सन्तुष्टिमा धेरै प्रभाव नपार्ने अनुसन्धानकर्ता तथा स्वास्थ्यकर्मीहरु बताउँछन् । यद्दपी कतिपय सेलिब्रेटीहरुले त खुलेरै चरम यौ*न सन्तुष्टिका लागि आफूलाई चाहिने लिं*गको बारेमा भनेका छन् ।

कुनै देखिने अंगको आकार हेरेर पुरुषको लिं*गको आकार पत्ता लगाउन सकिन्छ । विश्व स्वास्थ्य संगठनले नै भनेको एउटा तथ्य के भने पुरुषको अनुहारको आकार हेरेर पनि उनको लिं*गको साइजबारे जानकारी पाउन सकिन्छ । जस्तैः अफ्रिकीहरुको अनुहार लाम्चो र मोटो आकारको हुन्छ । त्यसै अनुरुप त्यहाँका पुरुषको लिं*ग पनि मोटो र लामो हुने भनाई छ ।

यदि कुनै पुरुषको नाक लामो वा लाम्चो आकारको छ भने सम्झिनुहोस् उसको लिं*ग समान्य भन्दा केहि लामो छ । कसैको बढि थेप्चो नाक भएपनि मोटो हुन सक्छ । त्यस्ता पुरुषको लिं*गको साइज पनि मोटो हुने अध्ययनको निष्कर्ष

त्यसो भए के कुनै पुरुषको नाकले बताउन सक्छ की उसको लिं*गको आकार कति छ भनेर ? यदि तपाईंलाई कुनै पुरुषको लिं*गको आकार पत्ता लगाउनु प¥यो भने उसको अनुहारमा अथवा उसको नाकमा ध्यान दिनुहोस् न की उसको तल्लो भागमा !यदि तपाईं केटिमान्छे हुनुहुन्छ र लिं*गको बारेमा जिज्ञासा छ भने पक्कै यो एउटा उपाय हुनसक्छ । दक्षिण कोरियामा केहि महिना पहिले गरिएको सर्भे भन्छ पुरुषको नाकको आकारले उसको लिं*गको आकारबारे जानकारी दिन्छ।

जस्तैः यदि कुनै पुरुषको नाक लामो वा लाम्चो आकारको छ भने सम्झिनुहोस् उसको लिं*ग समान्य भन्दा केहि लामो छ । कसैको बढि थेप्चो नाक भएपनि मोटो हुन सक्छ । त्यस्ता पुरुषको लिं*गको साइज पनि मोटो हुने अध्ययनको निष्कर्ष छ । तर यो कुरा सबै पुरुषहरुमा लागू नहुन पनि सक्छ यद्दपी अधिकांश पुरुषको नाकको साइज अनुसार उसको लिं*गको साइज पनि पत्ता लगाउन सकिने सर्भेको निष्कर्ष रहेको छ ।

२०७८ भाद्र १७, बिहीबार ०२:०५ 0 Minutes 185 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।