२०७९ असार १४
  • काठमाडौँ

ट्रक दु”र्घटना हुँदा ३५ जना घाइते, हेलिकाेप्टरबाट काठमाडौं ल्याईयो

धादिङ, भदौ १४ गते । धादिङको नीलकण्ठ नगरपालिका ८ बगैँचामा सोमबार बिहान आइसर ट्रक दुर्घटना हुँदा ३५ जना घाइते भएका छन् ।

ज्वालामुखी गाउँपालिकाको खरीबाट धादिङबेसीतर्फ आउँदै गरेको बा ३ ख ५६२३ नम्बरको आइसर ट्रक अनियन्त्रित भई दु”र्घटना भएको जिल्ला प्रहरी कार्यालय धादिङका प्रमुख प्रहरी उपरीक्षक महेन्द्र खड्काले जानकारी दिनुभयो ।

गम्भीर घा’इते मध्ये आठ जनालाई हेलिकप्टर मार्फत काठमाडौँ लगिएको छ । ज्वालामुखी– ५ खरीका ५० वर्षीय बलराम अधिकारी, १७ वर्षीया सञ्जिता तामाङ, ४८ वर्षीय राजाराम अधिकारी र २६ वर्षीया मीना श्रेष्ठलाई हेलिकाेप्टरमार्फत र २० वर्षीय मानबहादुर तामाङ, ३५ वर्षीय सुवास तामाङ, ७० वर्षीया पार्वती आले र २८ वर्षीय दिलबहादुर बयलकोटीलाई एम्बुलेन्समार्फत काठमाडौं पठाइएको हो।

घा’इते मध्ये अन्य चार जनालाई सामान्य उपचार पछि एम्बुलेन्समार्फत काठमाडौँ रिफर गरिएको प्रहरीले जनाएको छ । अन्य सामान्य घाइतेहरुको धादिङ अस्पतालमा उपचार भइरहेको छ ।

२०७८ भाद्र १५, मंगलवार १३:१६ 1 Minute 160 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार