२०७९ भाद्र १
  • काठमाडौँ

भाडामा बस्ने यि महिलाले घरभेटीको १३ वर्षकी छोरीलाई आफ्नो कोठामा बोलाइरहन्थिन्

आफू भाडामा बस्ने घरमालिककी १३ बर्षे छोरीमाथि एक महिलाले अ नै तिक काम गराएर ग र्भव ती बनाएकी छिन् । उनले बाहिरको पुरुषलाई आफ्नो कोठामा बोलाएर यस्तो गरेकी थिइन् ।

यो खबर धनुषाको हो । आफ्नो कोठामा बोलाएर १३ वर्षीया बालिकामाथि अ नै तिक काम गरेको आरोपमा प्रहरीले एक युवक र युवकलाई सघाएको आरोपमा ती महिलालाई पक्राउ गरेको छ।

धनुषाको लक्ष्मीनियाँ गाउँपालिकामा डेरा लिएर बस्दै आएकी मुस्कान खातुनले घरमालिककी १३ वर्षीया छोरीलाई विभिन्न प्रलोभन दिइ आफ्नो कोठामा बोलाएको र शम्भु भन्ने ओमनारायण यादवले अ नै तिक काम गरेको प्रहरीले जनाएको छ ।

बारम्बारको यस्तो कार्यबाट बालिका ग र्भव ती भएको धनुषाका प्रहरी उपरीक्षक प्रकाश रानाभाटले पत्रकार सम्मेलनमार्फत जानकारी दिएका छन् । शुक्रबार जिल्ला प्रहरी कार्यालय धनुषामा आयोजित पत्रकार सम्मेलनमा दुवै जनालाई सार्वजनिक गरिएको थियो ।

प्रहरीका अनुसार खातुनले बालिकालाई आफ्नै कोठामा बोलाउने गरेकोमा असार महिनादेखि कार्तिक महिनासम्म यादवसँग पैसा लिएर यस्तो काममा सघाएको पाइएको छ । बालिका ग र्भव ती भएपछि परिवारले प्रहरीमा उ जुरी दिएका थिए । अहिले ती पुरुष र महिला प्रहरी कहाँ छन् ।

२०७८ भाद्र १२, शनिबार ००:२३ 0 Minutes 165 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।