२०७९ असार १५
  • काठमाडौँ

‘पंकजले मसंग ३ पटक सिन्दुर पोते गरेको हो’ भन्दै प्रिन्जु पुगीन् पंकजकै घर (भिडियो हेर्नुस्)

काठमाडौ । पुर्वकी प्रिन्जुले आफुलाई पंकजले ३ पटक विवाह गरेको बताएका छन् । उनले पंकजसंग ३ पटक सिन्दुर पोते गरेको दावी गरेकी छन् ।

झापा बुधवारे निवासी प्रिन्जु भट्टराईलाई श्रीमती बनाएर विचल्ली पारेको भन्ने समाचार वाहिरिएको हो । प्रहरीवाट रिहा भएपछि पंकजले प्रिन्जुलाई पनि छोडेका छन् । उनलाई एक वर्ष सम्म श्रीमतीका रुपमा सबै अधिकार दिएर पंकजले सुनसरीमा राखेको बताएकी छन् ।

सुनसरीको धरानवाट उनीहरु चो’री घ’ट’ना’मा पक्राउ परेका थिए । तर यता पंकजका परिवारले भने प्रिन्जुलाई बुहारी स्वीकार नगर्ने बताएका छन् । उनीहरुले प्रिन्जुको पहिले नै विवाह भइसकेको र ३ वटा सन्तान समेत रहेको पंकजका बुवाआमाको भनाइ छ ।

पंकजका बुवाआमाले कोठामा भएका सबै सामान लिएर गएको प्रिन्जुको भनाई छ । म परिवार छोड्न सक्छु तर तँलाई छोड्न सक्दिन भनेर पंकजले भनेको प्रिन्जुको भनाई छ ।

परिवारलाई प्रिन्जुसंग आफ्नो छोरा बस्छन् भन्ने थाहा भएको उनको भनाई छ । पंकजको बुवाले प्रिन्जु आफ्नो काकी नाता पर्ने समेत बताएका छन् । आफ्नो बहिनीको लागि भन्दै पंकजको हात माग्न गएकी प्रिन्जुलाई हामीले कसरी बुहारी मान्ने पंकजका बुवाआमाको भनाई छ । भिडियो हेर्नुस्

२०७८ श्रावण २२, शुक्रबार १४:३७ 1 Minute 209 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार