२०७९ श्रावण ३१
  • काठमाडौँ

आफ्नै कार्यकर्ता बाट कुट’पिट भयका कांग्रेस नेता गम्भीर घा’इते ,

नेपाली काँग्रेसका केन्द्रीय सदस्य तथा क्रियाशील सदस्य छानविन समितिका समेत सदस्य श्याम घिमिरेमाथि हा’तपात भएको छ ।

क्रियाशील सदस्यता छानविन समिति कार्यस्थल गौशालास्थित नेपाल भारतमैत्री धर्मशालामा पुगेर सिन्धुपाल्चोकका कार्यकर्ताले घिमिरेमाथि हा’तपात गरेका हुन् ।आफूहरू नि’कटलाई सदस्यता नदिइने काम गरिएको भन्दै घिमिरेलाई

हरिशरण श्रेष्ठको नेतृत्वमा आएका कार्यकर्ताले गेटमा बोलाएर हातपात गरेका थिए । घिमिरे अहिले धर्मशालाभित्रै आराम गरिरहेको छन् । सिन्धुपाल्चोक लगायतका केही जिल्लामा क्रियाशील सदस्यता सम्बन्धी चरम वि’वा’द छ ।

१३ औं महाधिवेशनमा क्रियाशीललाई मात्र मान्यता दिन सिफारिस गर्ने छानविन समितिको तयारीपछि केन्द्रीय सदस्य मोहन बस्नेतले शुक्रबार विहान फोन गरेर ध’म्की दिएको घिमिरेले बताए बस्नेतकै निर्देशनमा आफूमाथि हा’त’पात भएको घिमिरेको भनाइ छ ।

२०७८ श्रावण १, शुक्रबार १६:०० 0 Minutes 102 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।