२०७९ असार १४
  • काठमाडौँ

अर्काको गोठमा छिरेर गाईलाई क’रणी गर्ने नेपाल प्रहरीका पुर्व असई पक्राउ

अर्काको गोठमा छिरेर गाईलाई कर’णी गर्ने नेपाल प्रहरीका पुर्व असई पक्राउ

धरान / सुनसरीको धरान १४ विजयपुरस्थित गणेश चोकमा एक व्यक्ति गाईलाई क’रणी गर्दै गरेको अवस्थामा फेला परेको भन्दै स्थानीयले मर’णासन्न हुने गरि कु’टपिट गरेका छन् ।

गणेश चोकमा वासुदेव भट्टराईको गोठमा गाईलाई क’रणी गर्दै गरेको अवस्थामा रंगेहात ती व्यक्ति फेला परेका थिए । उनलाई स्थानीयले गणेश मन्दिरको रेलिङमा बाँ’धेर मर’णासन्न हुने गरी कुट’पिट गरेका थिए । ती व्यक्तिको घर विजयपुरकै नयाँ सडकमा रहेको छ । उनी नेपाल प्रहरीको पुर्वअसई समेत हुन ।

स्थानीयका अनुसार उनलाई यसअघि पनि ३ पटक भेटेको र सम्झाई बुझाई पठाइएको थियो । तर, फेरी राती करिब ९ बजे गाईलाई कर’णी गर्दै गरेको अवस्थामा भेटेपछि स्थानीयले बाँ’धेर कु’टेका थिए ।

गाई गोठमा छिरेर क’रणी गर्दै गरेको अवस्थामा स्थानीयले ना’ङ्गै फेला पारेपछि प्रहरीलाई जिम्मा लगाएको हो । पूर्व असइ पदबाट अवकास प्राप्त दुर्गा लुइँटेललाई कर’णी गर्दै गरेको अवस्थामा राति साढे ८ बजेतिर स्थानीयले भेटेपछि सामान्य कु’टपिट गरेर विजयपुर चोकस्थित प्रहरी चौकीलाई खबर गरेका थिए ।

तीन दिन अघि पनि भट्टराईको गोठबाट ना’ङ्गै निस्किएको र लुगा लगाउँदै गरेको अवस्थाको सिसी क्यामेरामा भिडियो कैद भएको स्थानीयले फेला पारेका थिए । उनी मान’सिक रो’गी भएको हुनसक्ने स्थानीयले अनुमान गरेका छन् । उनी धरान–१४ नयाँ टोल निवासी हुन् । उनी काठमाडौं बस्दै आएको स्थानीयहरुले बताएका छन । पूर्वेली न्युज बाट 

२०७८ असार १४, सोमबार १९:२९ 0 Minutes 79 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार