२०७९ श्रावण २६
  • काठमाडौँ

महरा _रोशनी शाही संबन्धमा नयाँ खुलासा

सभामुख कृष्णबहादुर महरामाथि आरोप लगाउने महिला रोशनी शाहीले नै महरामाथिको आरोप कपोकल्पित भएको बताएकी छिन् । उनले आफुलाई प्रयोग गरेर महरालाई फसाउन लागिएको स्पष्टोक्ति दिएकी छिन् ।

शाहीले महरा निर्दोष र रहेको र आफु प्रयोग भएको कुरा आफ्नौ फेसबुकमार्फत सार्वजनिक गरेकी हुन् । काँग्रेस निकटका संचारमाध्यमहरुले आफुलाई जबर;जस्ती सभामुख बिरुद्ध बोल्न लगाएको खुलासा गरेकी छिन् ।

महराको बिरुद्धमा नबोलेको खण्डमा आफु र आफ्नो श्रीमानको ज्या;’न लिने धम्की’ दिएपछि वाध्य भएर आफुले महराबिरुद्ध हुँदै नभएको आरोप लगाएको बताएकी छिन् । फेसबुकमा उल्लेख गर्दै शाहीले आफुमाथि अ’त्या;चार नै भएको हुँदा त्यस्ता तत्वहरुसँग नडराउने गरेकी छिन् ।

‘सभामुखमाथि लगाइएको आरोप झु;ठ, कपो’क’ल्पित, उनलाई सत्ताबाट पद’च्यु’त गर्न गरिएको डिजाईन हो । जसको लागि मलाई प्रयोग गरियो । ड’र त्रा’स र ध’म्कीबाट तैले महरालाई ब;ला;त्का;र;को आ;रो;प लगाइनस भने म र मेरो श्रीमानको ज्या;न लिने ध’म्की”का कारण मैले नचाहँदा नचाहँदै पनि झुठ बोलेको हुँ ।’

रोशनीले शाहीले फेसबुकमा लेखेकी छिन्, ‘एउटा काँग्रेसको मिडिया म बसेको ठाउँ पत्ता लगाउँदै आयो । त्यही भिडियोको कुरालाई लिएर सभामुख निर्दोष हुँदाहुँदै पनि दोषी ठहर्याइयो । महरा सरले र’क्सी ल्याएको पनि छैन न त उनि कुनै महिलाको कोठामा नै गएका छन् । सत्य सत्य नै हो र सत्य यही हो ।

शाहीले महराको बदनाम गराउने खेलमा उपसभामुख नै लागेको समेत आरोप लगाएकी छिन् । उनले फेसबुकमा लेखेर सभामुख बन्नका लागि उपसभामुखले नै विभिन्न प्रप्रञ्च रचेको बताएकी छिन् । ‘मलाई भाइरल हुने कहिल्यै चासो भएन, महरा सरले न्याय पाउनुहुन्छ , उनले लेखेकी छिन्, ‘उहाँलाइ बदनाम गराउने उप देखि उपसम्म हुन् ।’

आफ्नो डेरा पत्ता लगाएर रातको समयमा आउने पत्रकारलाई उनले रअको पत्रकार समेत भनेकी छिन् । फेसबुमा उनको फोटोसहितको समाचार शेयर गर्दै उनले लेखेकी छिन्, यही चो;र हो मेरो कोठा पत्ता लगाएर मलाई ज;ब;र;ज;स्ती महराको बिरुद्धमा बोल्न बाध्य बनाउने रअ पत्रकार’ ।

सुदर्शन खबर बाट

२०७८ असार ११, शुक्रबार ०४:२६ 0 Minutes 262 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।