२०७९ असार १५
  • काठमाडौँ

दाङमा दाउ प्रहार गरि श्रीमतीको ह,त्या

२६-वैशाख/ दाङमा एक ब्यक्तीले घरेलु हतियार प्रयोग गरि श्रीमतिको ह,त्या गरेका छन् ।

गढवा गाउँपालिका वडा नं. २ महदेवा निवासी ३७ वर्षीय धनिराम चौधरीले ३८ वर्षीया श्रीमती शिला चौधरीलाई दाउ प्रहार गरि हत्या गरेको इलाका प्रहरी कार्यालय गढवाका प्रहरी निरीक्षक राज कुमार भट्टले जानकारी दिए, ।

आज (आईतबार) मकै रोप्ने काम सकेर खाना खाने बेला भएको विवादले उग्ररुप लिएपछि श्रीमानले घाँटीमा दाउ प्रहार गर्दा श्रीमती गम्भीर घाईते भएकी थिइन् ।

`उनको लमही अस्पतालमा उपचारको क्रममा निधन भएको हो । धनिरामलाई इलाका प्रहरी कार्यालय गढवाले नियन्त्रणमा लिएको छ ।

यो पनि पढ्नुहोस्
दाङमा आज(आईतबार) ७ जना कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको छ । स्वास्थ्य कार्यालय दाङको तथ्यांक अनुसार बिभिन्न अस्पतालमा उपचाररत रहेका ७ कोरोना संक्रमितको मृत्यु भएको हो । यो संगै जिल्लामा मृ,त्यु हुनेको संख्या एकसय ४ पुगेको छ ।

जिल्लाको तथ्यांक अनुसार अहिले २ हजार ५ सय ५० सक्रिय संक्रमित रहेका छन् । ति मध्ये करिब २ हजार ३ सय ५१ जना होम आइसोलेशनमै छन् । आज मात्रै जिल्लामा ४६७ जना कोरोना संक्रमित थपिएका छन् ।

२०७८ बैशाख २६, आईतवार १३:०५ 1 Minute 114 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार