२०७९ असार १५
  • काठमाडौँ

यी युवतीको जिब्रोको मूल्य १६ करोड, यस्तो छ उनको जिब्रो

काठमाडौ । क्याटबरी कम्पनीले एक युवतीको जिब्रोको मूल्य तोकेको छ । कम्पनीले हायलेई कर्टस नाम गरेकी युवतीको जिब्रोको मूल्य १ मिलियन पाउण्ड तोकेको हो । लोकप्रिय रहेको क्याटबरी चकलेट बनाउने उक्त कम्पनीले युवतीको जिब्रोको मूल्य त्यसै तोकेको भने होइन ।

ती युवतीले चकलेटको स्वाद चखाउने गर्छिन् । उनलाई चकलेट एक्सपर्ट पनि भन्ने गरिन्छ । साथै कम्पनीले उनको बीमा पनि गराएको थियो । उनले चकलेटको स्वाद पूर्ण रुपमा सही भएको र नभएको ठहर गर्छिन् । बीमा कम्पनीले पनि ती युवतीलाई स्वाद लिने इन्द्रीयलाई नोक्सान पुर्‍याउने कुनै काम नगर्न सुझाव दिएको छ ।

घर तथा गाडी, बहुमूल्य वस्तु लगायतका चीजको महँगो मूल्य तोकिए पनि युवतीको जिब्रोको यति धेरै मूल्य तोकिएको भन्दै सामाजिक सञ्जालमा चर्चाको विषय बनेको छ । उनको जिब्रोलाई तोकिएको मूल्य नेपालीमा लगभग १६ करोड रुपैयाँ हुन आउँछ ।

यो पनि पढ्नुहोस्
अफ्रिकी मुलुक इजिप्टमा एक युवतीलाई बाँदरमाथि अनैतिक कार्य गरेको आरोपमा जेल सजाय सुनाइएको छ । इजिप्टको मनसोरा शहरकी २५ वर्षीया ती युवतीलाई अदालतले तीन वर्षको जेल सजाय सुनाएको हो ।

अदालतले बासमा अहमद नाम गरेकी ती युवतीलाई बाँदरमाथि त्यस्तो गरेको आरोपमा जेल सजाय सुनाएको हो । उनी २०१८ अक्टोबरमा नै पक्राउ परेकी थिइन् । उनले बाँदरमाथि त्यस्तो गर्दै गरेको भिडियो इन्टरनेटमा पनि भाइरल भएको अन्तर्राष्ट्रिय मिडियाले उल्लेख गरेका छन् । स्रोत ताजाखबर बाट

२०७८ बैशाख ५, आईतवार २२:०५ 0 Minutes 253 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार