२०७९ भाद्र १
  • काठमाडौँ

दुबईमा सडक दुर्घटनामा परि एक नेपालीको मृत्यु, शव नेपालमा आइपुग्दा परिवार र सिङ्गो बजार नरुने कोहि भएन (८ तस्विर सहित)

परिवारका लागि खुसी खोज्दै युएई पुगेका बाँके नेपालगन्ज उपमहानवरपालिका राँझा निवासी चन्द्र मल्लले सवारी दुर्घटनामा ज्यान गुमाएका छन् । १५ दिन अघि भएको घटनामा ज्यान गुमाएका मल्लको शव शनिवार नेपाल आइपुगेको छ ।

उनको आज नै अन्तिम संस्कार गरिएको छ । जन्मघर दैलेख भएपनि केही वर्ष देखि राँझामा वसाई सरेका मल्ल १५ वर्ष अघि वैदेशिक रोजगारीका लागि युएइ पुगेका थिए । उनको त्यहाँ सवारी दुर्घटनामा ज्यान गएको उनका संगै रुममा बस्ने साथी हर्क चन्दले जनाएका छन् ।

चन्दले एक स्टाटस लेख्दै उनले घटनाबारे जानकारी गराएका छन् भने दुख ब्यक्त गर्दै परिवारलाई समवेदन भनेका छन् । उनीसंगै एउटै कम्पनीमा काम गर्ने तथा नातेदारले फेसवुक मार्फत घटनाको जानकारी गराएका हुन् ।

माचै १३ तारिख शुक्रवार छुट्टीको दिन साथी पुर्ण न्यौपानेको साथमा घुम्न निस्केका उनी साथीलाई त्यहाँको एक नेपाली काठमाडौ रेष्टुरेष्टमा छोडेर फर्कने क्रममा दुर्घटना भएको बताइएको छ ।

वाटो का ट् ने क्रममा उनलाई कम्पनी नजिकै रहेको रोयल प्याल्जा रेष्ट हाउसको अगाड राती करिब साढे ९ वजे अरवी नागरिकले चलाएको गाडीले ठ क्क र दिएको थियो ।

दुर्घटना पछि त्यहाँको साकार हस्पिटल मा उपचारको लागि लगिएको थियो । चिकित्सकले उनलाई मृ त घोषित गरेका थिए । उनका प्लस २ पढ्दै गरेका २ छोरी र ८ कक्षा पढ्दै गरेका एक छोरा । वैदेशिक रोजगारीमा गएर परिवारका लागि सुख दिउँदा भनेका मल्ल वाकसमा फर्कनुपर्दा उनको परिवारमा शोक छाएको छ ।

एक महिना पहिला मृ त्युको खबर सुनेका उनको परिवार त्यही बेला देखि निदाउन सकेका छैनन । छोरा छोरीको उज्जवल भविष्य भन्दै विदेशिएका मल्ललाई उनै नाबालक छोराले कि रि या गर्नु परेको छ ।

बुवाको शव अगाडी देखेर सानो बालकको आँखामा देखिएको पी डा ले सबैलाई रुवाएको थियो । १४ बर्ष बिदेशमा बसेर अब परिवारको खुसि संगै रमाउने बेला आफै बाकसमा फर्किनु परेको यो घटनाले सिङ्गो बजार सोक माग्न बन्न पुगेको छ । तस्विर तल हेर्नुहोस

२०७७ चैत्र २२, आईतवार ०५:०० 0 Minutes 136 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।