२०७९ आश्विन २१
  • काठमाडौँ

एउटै घरबाट चारवटा कु’हि’एको अबस्थमा शव भेटियो

काठमाडौं ।

एकै परिवारका चार जनाको ह’त्या भ’एको छ । उक्त सनसनीपूर्ण घटना भएको ४८ घण्टामा प्रहरी त्यसको समाधान निकालेको दाबी गरेको छ ।

त्यस ह’त्याका’ण्डका अभियुक्त विनोद मराठी उर्फ ​​विनोद गायकवाडलाई क्राइम ब्रान्चले पक्राउ गरी सोधपुछ जारी राखेको छ । प्रहरीले एउटै घरबाट चारवटा कु’हि’एको श’व फेला पारेको थियो । यो घटना गुजरातको अहमदाबादमा भएको हो ।

अहमदाबादको ओधव क्षेत्रमा एक महिला, उनका १५ र १७ वर्षका दुई सन्तान र महिलाकी हजुरआमाको ह’त्या भ’एको थियो । घटना भएको ४८ घण्टा भित्र अहमदाबाद क्रा’इम ब्रान्चले ह’त्याको आरोपमा महिलाका पति विनोदलाई पक्राउ गरेको छ । प्रहरीका अनुसार घटनापछि आरोपी सुरततर्फ भागेका थिए । त्यसपछि सूरत छोडेर इन्दौर गएका थिए ।

अपराध शाखाको टोलीले उनलाई इन्दौरबाट बाहिरिने क्रममा समातेको हो । अभियुक्त विनोदलाई इन्दौरबाट गुजरात ल्याइएको छ । प्रतिवेदनका अनुसार चार ह’त्याका अभियुक्तले लगातार बयान फेर्दै आएका छन्, के कारणले ह’त्या ग’रे भन्ने बताएको छैन ।

तर, उनले कुनै प्रत्यक्षदर्शीलाई छाड्न नचाहेकाले भन्दै परिवारका सबै सदस्यको हत्या गरेको अपराध शाखालाई बताए । प्रहरी स्रोतका अनुसार विनोदले आफ्नी श्रीमती, दुई छोराछोरी र हजुरआमाको ह’त्या ग’रेका हुन् ।

सोही क्षेत्रको अर्को घरमा बसेकी हजुरआमालाई उनले यसअघि पनि आ’क्र’मण ग’रेका थिए । तर, छोरीको बारेमा सोच्दै सासूले आ’क्र’मणको बारेमा कसैलाई जानकारी दिएनन् । विनोद गायकवाड उर्फ ​​विनोद मराठी ओढव क्षेत्रमा नै टेम्पो चलाउने काम गर्छन् । केही समयदेखि कमजोर आर्थिक अवस्थाका कारण विनोद र उनकी श्रीमतीबीच झ’ग’डा हु’ने गरेको थियो । एसेन्जी

२०७८ चैत्र २०, आईतवार ०८:५५ 0 Minutes 182 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।