२०७९ आश्विन २२
  • काठमाडौँ

‘बाहुबली’ र ‘आरआरआरका’ निर्देशक,एसएस राजामौलीको लाइफस्टाइल – कति छ कुल सम्पति ?

काठमान्डौ : दक्षिण भारतीय सिनेमासँगै एसएस राजामौलीको नाम पनि सम्पूर्ण भारतीय सिनेमाका सबैभन्दा ठूलो निर्देशकको सूचीमा समावेश छ।एसएस राजामौलीले फिल्म उद्योगमा २१ वर्ष पूरा गरेका छन् ।उनले आफ्नो करियरमा १२ वटा चलचित्र बनाए ।

उनका लगभग सबै चलचित्र सफल भएका छन् ।एसएस राजामौलीका पछिल्ला दुई फिल्म ‘बाहुबली’ र ‘बाहुबली २’ भारतीय सिनेमाको सबैभन्दा ठूलो र सर्वाधिक कमाउने फिल्म बने।बाहुबलीको शक्तिले आजसम्म मानिसहरूको मन र दिमागमा हावी छ।

योसँगै राजामौलीको फिल्म आरआरआर रिलिज भएको छ ।एसएस राजामौली चलचित्रहरू ठूलो बजेटका छन्, उत्कृष्ट दृश्यहरूका साथ,हेर्नै पर्ने अचम्मको छायांकन ।आज राजामौली ठूला निर्माता निर्देशकको सूचीमा पर्न सक्छन् तर उनले आफ्नो करियर सहायक निर्देशकको रुपमा सुरु गरेका थिए ।

उनका फिल्ममा काम गर्ने कलाकार सुपरस्टार बन्छन् तर एसएस राजामौली आफैं कति कमाउँछन्, घरमा कसरी बस्छन्, कारको कलेक्शन कस्तो छ ?, यो पनि थाहा छ ।बाहुबली र आरआरआर निर्देशक एसएस राजामौलीको नेट वर्थ बारे जान्नुहोस्।

एसएस राजामौलीको घर

निर्माता निर्देशक एसएस राजामौली हैदराबादमा बस्छन्।राजामौलीको आलिशान बंगला हैदराबादको बंजारा हिल्समा छ।उनले यो घर सन् २००८ मा किनेका थिए ।यस बाहेक, राजामौलीको देश भरी धेरै रियल एस्टेट सम्पत्तिहरू छन्।

एसएस राजामौलीको कार कलेक्शन

यति ठूला निर्देशक एसएस राजामौलीको जीवनशैली पनि उनको हैसियतसँग मिल्दोजुल्दो छ ।तिनीहरूसँग संसारका सबैभन्दा महँगो ब्रान्डका कारहरू छन्।राजामौलीको कार संग्रहमा रेंज रोभर र बीएमडब्लु समावेश छ, जसको मूल्य १ करोडदेखि १.५ करोड रुपैयाँसम्म छ।

एसएस राजामौलीको कमाई

कमाई पछिल्ला केही वर्षमा राजामौलीको कमाई लगातार बढेको छ ।मिडिया रिपोर्टका अनुसार राजामौलीले वार्षिक १३ करोड रुपैयाँ कमाउने गर्थे तर २०२२ मा राजामौलीले २४ करोड रुपैयाँ कमाइ गरिरहेका छन् ।उनी उद्योगमा सबैभन्दा धेरै पारिश्रमिक लिने निर्देशक-निर्माता हुन्।

एसएस राजामौलीका फिल्महरू

राजामौलीको करियरको पहिलो फिल्म स्टुडेन्ट नम्बर १ थियो, जुन जुनियर एनटीआरको करियरको सफल फिल्म थियो।उनले आफ्नो करियरमा १२ वटा फिल्म बनाए जसमा साई, छत्रपति, मगधीरा, मरियदा रमन्ना, बाहुबली सिरिज पर्छन्।

एसएस राजामौलीको नेटवर्थ

यदि फिल्म आरआरआर र बाहुबलीका निर्देशक एसएस राजामौलीको नेटवर्थको कुरा गर्ने हो भने उनी करिब २० करोड डलरका मालिक हुन् ।भारतीय मुद्रामा राजामौलीको कुल सम्पत्ति करिब १४८ करोड रुपैयाँ छ।उनले फिल्म, निजी लगानी र आफ्नो प्रोडक्सन हाउसबाट कमाउँछन्।

२०७८ चैत्र १९, शनिबार १२:०४ 1 Minute 186 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।