२०७९ आश्विन २१
  • काठमाडौँ

डिभोर्सको महिनौं पछि सामन्था रुथ प्रभुले पूर्व पति नागा चैतन्यको जिवनमा गरिन् फेरी यस्तो निर्णय

एजेन्सी । दक्षिण भारतीय सुन्दरी सामन्था र अभिनेता नागा चैतन्यले सँगै ब्लकबस्टर फिल्म ये माया चेसावे दिए। यो फिल्मपछि दुवैजना इन्डस्ट्रीका टप–रेटिङ प्रोजेक्टमा व्यस्त भए तर योसँगै उनीहरुको मित्रता गहिरियो । मित्रता कहिले मायामा परिणत भयो, थाहा नै भएन ।

दुबैको प्रेम र प्रेमकथालाई टलिउड इन्डस्ट्रीका दर्शकले ठूलो पर्दामा देखेका थिए भने यो वास्तविक जीवनको कथा बनेको थियो । दुबैले विवाह गरे र आफ्नो सम्बन्धलाई अर्को स्तरमा ल्याए तर उनीहरूको विवाह लामो समय टिक्न सकेन। दुवैले गत वर्ष सम्बन्धविच्छेद गरेका थिए । अक्किनेनीका फ्यानका लागि यो अचम्मको खबर थियो ।

अभिनेत्रीले फोटो हटाइन्
सामन्था रुथ प्रभु र नागा चैतन्य बिछोड भए पनि भविष्यमा यी दुई सँगै आउन सक्छन् भन्ने आशा उनीहरुका फ्यानहरुमा थियो तर अब अभिनेत्रीले फ्यानहरुको यो आशालाई अन्त्य गरिदिएकी छिन् ।इन्स्टाग्रामबाट अनफलो गरिएको छ । यससँगै नागासँगको फोटो पनि डिलिट गरिएको छ । यसबाहेक सामन्थाले आफ्नो प्रोफाइलबाट डिभोर्ससँग सम्बन्धित पोस्ट पनि हटाएकी छिन् ।

सामन्था आफ्नो विगतको जीवन र नागासँग सम्बन्धित कुनै पनि सम्झनाहरू राख्न चाहँदैनन्। त्यसैले उनले यो कदम चालेका हुन् । सामन्था जीवनमा अगाडि बढ्न चाहन्छिन् । उही समयमा, सामन्था संगको फोटोहरू अझै पनि नागा चैतन्यको इन्स्टाग्राम प्रोफाइलमा देख्न सकिन्छ। उनीहरुको सम्बन्धविच्छेदको कारण भने फ्यानहरुलाई थाहा नभएपनि हेर्ने हो भने सामन्था छोटो ब्रेकपछि सामाजिक सञ्जालमा सक्रिय देखिन्छिन् ।

सामन्था र नागा चैतन्य दुवै केही रोचक प्रोजेक्टमा व्यस्त छन्। सामन्था केही एक्सन फिल्ममा देखिने भएकी छिन् । यससँगै नागा चैतन्यले केही पारिवारिक उन्मुख फिल्मबाट फ्यान र दर्शकलाई मनोरञ्जन दिने भएका छन् । नागा चाँडै नै बलिउडमा डेब्यु गर्न लागेका छन् । उनी फिल्म ‘लाल सिंह चड्ढा’ मा करिना कपुर खान र आमिर खानसँग देखिनेछन् । यो फिल्म अगस्ट ११ मा रक्षाबन्धनको अवसरमा रिलिज हुँदैछ ।

२०७८ चैत्र ८, मंगलवार १२:२९ 0 Minutes 155 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।