२०७९ असार १५
  • काठमाडौँ

रहिनन् मोडेल तथा कलाकार आँशु राजवँशी, कलिलै उमेरमा यस्तो रोगले गयो ज्यान

मोरँग डाँगीबारीकी मोडेल तथा कलाकार आँशु रा`जबँशी को अल्पा`युमै निध`न भएको छ । शनिबार बिहान पाटन अस्प`तालमा उपचा`रका क्रममा उनको मृ`त्यु भएको कुरा पारि`वारिक श्रोतले जनाएको छ ।

उनको पशुपति आ`र्यघाटमा दाह`संस्कार गरिएको छ ।बिगत पाँच महिना देखि उनि पेट सँब`न्धी रो`गका कारण थलिएका थिए । धरान स्थित बिपि कोइराला स्वास्थ्य विज्ञान प्रतिष्ठान मा उप`चार गराइरहेकी उनको त्यहा उप`चार सँभब नभएपछी उनलाई काठमाडौं रेफर गरि|एको थियो ।

उनको मृ`त्यु पछी गाय`क बलबहादुर राजवँशी ले भाबु`क स्टाटस लेख्दै उनको फोटो सेयर गरेकाछन् ।

२०७७ चैत्र १९, बिहीबार १३:४३ 0 Minutes 240 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार