२०७९ असार १४
  • काठमाडौँ

युवकको प्रेम प्रस्ताव अस्वीकार गर्दा …

एजेन्सी । एक युवाले राखेको प्रेम प्रस्ताव अस्वीकार गर्दा क्याम्पस पढाउँदै आएकी २४ वर्षकी युवतीले ज्या न गु माउनु परेको छ । प्रेम प्रस्ताव अस्वीकार भएपछि ति युवतीलाई जि उँदै ज लाईदिएका छन् । यो घटना नेपालको भने होइन ।

भारतको महाराष्ट्रमा भएको यस्तो घटनाले निकै चर्चा पाएको छ । कलेजमा पढाउँदै आएकी युवतीलाई नागर नामका युवकले मन पराउँथे । महाराष्ट्रको वर्धा जिल्लामा उक्त घटना भएको हो । महाराष्ट्रको वर्धाको नंदोरी चोकमा सोमबार बिहान एक विवाहित युवतकले ७ बजे २४ वर्षीया युवतीलाई पे ट्रोल छ र्केर आ गो ल गाइ एको भारतीय समाचार माध्यमले जनाएका छन् ।

विवाहित युवकसंग प्रेम गर्न नचाहेको बताएपछि रि साएका उनले आ गो ल गाइ दिएका थिए । आ गोमा ज लेर ती युवतीको शरीर ३० प्रतिशत ज लेको अवस्थामा स्थानियले उद्दार गरेर अस्पताल पुर्याएका थिए । उनको स्वास्थ्य अवस्था अहिले पनि ख’तरापुर्ण नै छ ।

ग म्भीर घाइते भएकी युवतीलाई उपचारका लागि सुरुमा स्थानीय अस्पतालमा लगिएको भए पनि त्यहाँ उपचार सम्भव नभएपछि नागपुरको अरेन्ज सिटी हस्पिटल लगिएको थियो । प्रहरीका अनुसार पीडित युवतीले ७ महिनादेखि एउटा गर्ल कलेजमा पढाउँदै आएकी थिइन् । तर युवतीले आफ्नो प्रेम प्रस्ताव अस्वीकार गरेपछि युवाले आ गो लगाएको प्रहरी सामु स्वीकार गरेका छन् ।

घटनालगत्तै युवकलाई प्रहरीले पक्राउ गरेको छ । पीडित युवतीको नाम गोप्य राखिएको छ । पीडित युवतीले प्रेम प्रस्ताव अस्वीकार गरेर अन्तै विहे गर्न लागेपछि आफुले त्यस्तो कदम उठाएको युवकले प्रहरी सामु बताएका छन् । युवक विवाहित रहेको र पीडित युवतीसँग चिनजान रहेको प्रहरीले बताएको छ ।tajakhabar बाट

२०७७ चैत्र १९, बिहीबार १२:५५ 1 Minute 248 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।

ताजा समाचार