२०७९ आश्विन २१
  • काठमाडौँ

ओहो ! आफ्नै श्रीमतीलाई मा रेर गा ड्दै गर्दा फेला परे श्रीमान,माइती पक्षले यस्तो अवस्थामा भेट्यो (भिडियो हेर्नुस्)

झापाको केर्खामा एउटा अचम्मको घ टना घ टेको छ। जहाँ श्रीमती लाई माइती पछ्य लाई खबरै नगरीकन गाद्ने क्रममा माइती पर्छ्य ले भेटेको छ। ३३ वर्षीय फुलमाया लिम्भु लाई भारत मा मा री नेपाल ल्याएको पी डित पछ्यको दाबी रहेको छ।

जानकारी त छैन छैन त्यो ला स पुर्नको लागि एक्दमै हतार गरि रहेको देखिम भन्दै सुनाउछिन।माइती पछ्य नआइकन किन छिटो पुर्न पर्यो? के थियो तेस्तो ? के कारण थियो भन्दै आक्रोश व्यक्त गर्छिन।

लास आजै आयेको अनि आजै पुर्न हतार गरेको माइति पछ्यको भनाइ छ। खा ल्डो समेत बनाइ सकेको र हामी आयेको था पएपछी खा ल्डो पुरेको कुरा सुनाउछिन। मृत्युु अगाडि श्रीमान ले पटक पटक कु ट्ने गरेको जानकारि मा आएको छ।

हेर्नुस भिडियो:-

२०७८ फाल्गुन १६, सोमबार १९:०३ 1 Minute 153 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।