२०७९ आश्विन १४
  • काठमाडौँ

ओहो ! ९ लाख भन्दा धेरै सहयोग आयो करेन्ट लागेर हात झ रेका युवालाई,निको भएपछि सबैलाई सहयोग गर्छु भन्दै आए (भिडियो हेर्नुस्)

काठमाडौ : आफ्नो आमाबुबालाई आफ्नो छाेराछोरीले भविष्यमा सुख देलाम् भन्ने चाहना हुन्छ। जसको लागी सन्तान भनेपछी हुरुक्क पनि हुने गरेका आमा बुबा धेरै हुन्छन।अहिले एउटा यस्तै घ’टना भएको छ जसले हामी सबैको आँखा रसाउने छ ।

जसको आमा सानै हुदा बि’तिन । अनि हाल छाेरा ल’क्का जवान भएको छ । तर दु’र्भाग्य गरिबिको भ’नुम कि भगवानको ले’खा उक्त बुढेशकालकाे सा’हरा भएको छाेरा को पनि काम गर्दा गर्दै क’रेन्ट लागेर हात न’राम्रोसंग झरेको छ ।

सुरुमा काम गर्दा गर्दा लागेको उक्त क’रेन्टले गर्दा दा’हिने हात हाल पुरा कि’हिएर झरेको छ ।चरम आर्थिक संक’टमा रहेको उक्त परिवार सँग राम्रो उपचार गर्ने रकम अभावमा यो सबै भएको हो।

हाल पनि उनको स्वास्थ अबस्थामा कुनै सुधार भएको छैन किन भने उपचार गर्न कुनै रकम छैन । उपचार अभाब मा १ हात गु’माउन पुगेका उनलाई शरीरका अन्य भागमा पनि चो’ट लागेको छ । जसबाट उनलाई सामन्य हिडढुल गर्ने समेत गा’ह्रो भएको छ ।

आफूले बुबाको मुहारमा खुशी ल्याउन चहेको र आफूलाई जसरी पनि राम्रो उपचार गरेर बचाई दिन मिडियासामु अनुरोध गरेका छन। अत :अहिले नवल मगरले उनको उपचारको लागि १ लाख ३४ हजार ४ सय रुपैयाँ पैसा पठाएका छन् भने अन्य सहयोग आउने क्रमपनी जारी छ।

भिडियो हेर्नुस् :-

२०७८ फाल्गुन १३, शुक्रबार ००:१६ 1 Minute 157 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।