२०७९ आश्विन २१
  • काठमाडौँ

अटोमा छुटेको ३७ हजार नगद र एक तोला सुन यात्रुलाई भेटेरै फिर्ता गरिदिए यी इमान्दार चालकले ! सम्मान स्वरूप सेयर गरौँ !

अटोमा छुटेको ३७ हजार नगद र एक तोला सुन यात्रुलाई भेटेरै फिर्ता गरिदिए यी इमान्दार चालकले ! सम्मान स्वरूप सेयर गरौँ !

एक इमान्दार व्यक्तिले आफ्नो इमान्दारिता देखाएर सम्मान पाएका छन ।दाङमा अटोमा छुटेको झोला प्रहरी कार्यालयमा बुझाउने अटो चालकलाई सम्मान गरिएको हो ।मान्छेहरु लगेको सामान फिर्ता गर्न आनाकानी गर्ने समयमा उनले यस्तो इमानदारिता प्रस्तुत गरेका हुन् ।

अनु्सार रोल्पाको रुन्टीगढी गाउँपालिका वडा नम्वर ७ बस्ने ३० बर्षिया मतिकला बुढाको शुक्रवार घोराही १३ बसपार्क देखी तुलसीपुरचोक सम्म जादै गर्दा रा १ ह २१५३ नम्वरको अटोमा छुटेको झोला अटो चालकले प्रहरी कार्यालयमा बु’झाएको भन्दै सम्मान गरिएको जानकारी जिल्ला प्रहरी कार्यालय दाङले दिएको हो ।

उक्त झोला प्रहरी कार्यालयमा बु’झाउने अटो चालक घोराही १३ बस्ने २९ बर्षिय रामप्रसाद झाँ’क्रिमगरलाई सम्मान गरिएको प्रहरीले बताएको छ ।झोला भित्र ३७ हजार नगद सहित एक तोला सुन रहेको थियो ।

२०७८ फाल्गुन ११, बुधबार २२:३० 0 Minutes 257 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।