२०७९ आश्विन २१
  • काठमाडौँ

श्रीमानले यौ’न प्या’स मेटाउँन नपाउदा श्रीमतीको सं’बेदनशिल अ’ङ्गमा टो’किटो’की मा’रे( भिडियो सहित हेर्नुस )

मोरङ जिल्लाको पथरी शनिश्चरे भन्ने ठाउमा पनि घ’टेको छ । २३ बर्ष उमेरकी आफ्नै श्रीमती पुजा बिक लाई ३० बर्ष का श्रीमान जया शर्माले ह”त्या गरेका छ्न । सुन्दा पनि एकदमै ड”र एवम अ”चम्म लाग्ने, आफ्नै श्रीमतीलाई कसैले यती नि”र्मम तरिकाले मार्न कसरि सक्छ होला । श्रीमतीको सं”बे”दनशि”ल अ”ङ्ग लुछिएको अबस्थामा रहेको र शरीरको कुनै पनि अ”ङ्ग चो”ट”पटकले खाली नरहेको कुरा हामी मृत श्रीमतीको शब हेरेर स्पष्ट देख्न सक्छौ ।

प्रत्यक्षदर्शिका अनुसार मृ”त महिलाको श”ब एकदमै ना”जुक अबस्थामा रहेको । घाटिमा नि”ल”डा”म र शरीरको सबै अ”ङ्गमा नि”ल”डा”म नै नि”ल”डाम रहेको एक महिलाले बताइन । प्रेम सम्बन्धपछि छोटो समयमै बिबाह भएको थियो उनिहरुको तर बिबाह भएको केही समयपछी नै श्रीमानले आफ्नो यौ”न प्या”स मेटाउनको लागि श्रीमतीको यो हा”लत बनाएर बी”भत्स ह”त्या गरेको छ । बेल्टले पेटको एकपट्टीबाट अर्को अर्कोपट्टि सु”म्ला उठ्ने गरि हा”नेको कुरा पनि उनले बताइन

ह”त्यारा भनिएका श्रीमानले जा”डर”क्सी मात्र नभएर ब्रा”उन सु”गर समेत सेवन गर्ने गरेको कुरा पनि गाउलेहरुले बताए । उनिहरुले श्रीमती पनि घ”टिको भने नरहेको र उनले पनि र”क्सीसेवन गरेपछी अ”प”शब्द बोल्ने गरेको कुरा उनिहरुले बताए । श्रीमानले मलाइ छाडेर जा म ब”हु”ला हो जे पनि गर्न सक्छु भन्दा पनि उनिसग नै बसेको कुरा उनिहरुले बताए ।उनिहरुको झ”गडा र कु”टाकु”ट समाजकै लागि सामान्य बिषय बनेको एक सर्बसाधारण महिलाले बताइन तर घटना घटेक दिन भने कु”टाकु”ट भएको आफुलाइ थाहा नभएको कुरा उनले खुलाइन ।

आफू घटनास्थलमा पुग्दा मृ”तक महिला बेडमा बेहोस अबस्थामा एकदमै ना”जुक अबस्थामा पल्टिरहेको उनिहरुले बताए । उनिहरुका अनुसार श्रीमानले श्रीमतीलाई पानीको पाइपले कु”टेपछि यो घटना घटेको खुलाए । मृ”तक महिलाको ह”त्या गर्ने दोस्रो श्रीमान रहेको पनि उनिहरुले बताए । उनिहरुका अनुसार मृ”तकको पेटमा गर्भ रहेको र त्यो बच्चा पनि कु”टेर पेटमा नै मा”रेको कुरा खुलाए ।

पुरा जानकारीको लागि भिडियो हेरेर थाहा पाउनुहोस।

२०७८ फाल्गुन ७, शनिबार १८:०४ 0 Minutes 379 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।