२०७९ आश्विन २१
  • काठमाडौँ

मामा र भान्जी रा‘ती एउटै खा‘टमा ना‘ङ्गै भेटिए, मामाले यसरी फ‘काएका रहेछन् भान्जिलाई (भि’डियो हे’र्नुस्)

झापा दमकको बेल्डागी भन्ने ठाउमा एक मामाले आफ्नै भान्जी लिएर फ ‘रार भएका छ्न र मामा भान्जी बिगत केही समयदेखि एउटा कोठामा भाडामा बस्दै आएको कुरा पनि बाहिरिएको छ । यसैक्रममा गाउलेहरुले भने यो घ’टनाप्रती निकै नै ठुलो आ पत्ती जनाएका छन र लगातार यो घ’टनाको खुलेर बिरोध पनि गर्दैछन । यो घ’टना एउटा ठुलो सामाजिक बि कृती भएको कुरा पनि गाउलेहरुको रहेको छ ।

श्रीमती अनि दुई छोराछोरी भएका उनले भान्जी लिएर हिडेपछी यता परिवारजन भने तितरबितर भएका छन । हाल उनकी श्रीमती अनि छोराछोरी भने भाइबुहारिकोमा बस्दै आइरहेको कुरा पनि उनकी बुहारीले बताइन । उनका छोरा भने अहिले बि रामी रहेछन । बुहारीले आउनु घर आउनु भनेर सम्झाउदा उल्टो नराम्रो शब्द प्रयोग गरेर गाली गरेको कुरापनि बुहारिको रहेको छ ।

थर परिवर्तनसम्म गरेछन उनले गिरि भएर बसेका रहेछन उनी कोठामा । बुहारीलाई सुकुम्बासी समेत भनेका रहेछ्न उनले र बुहारीले भने अब उनका छोराछोरीको रेखदेख गर्न नसक्ने कुरा पनि बताइन । दाजु भनेर सम्मान गरेको उल्टो उनलाइनै गा ली ग लौज गर्ने गरेको कुरा पनि उनले बताइन, मलाई कोहि छैन भनेर हे पेको हो समेत उनले बताइन् ।

दाइकै मुख हेरेर प्रहरीमा उजुरि नदिएको कुरा पनि बताइन । दाजु फर्केर आउनुहुन्छ होला भन्ने आशा रहेछ उनलाइ तर दाजुको त आउने कुनै छाटकाट नरहेको कुरा पनि उनले बताइन । नानिहरु यता भोकभोकै हिडिरहेका छन । बुहारीको अन्तिम कुरा भनेको उनी फिर्ता आउनुपर्यो अनि जेठि कान्छी मिलाएर राख्नुपर्यो भन्ने रहेको छ । पुरा भिडियो हेर्नुस्

२०७८ फाल्गुन ५, बिहीबार १५:०४ 0 Minutes 339 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।