२०७९ आश्विन २१
  • काठमाडौँ

इश्वरले नै हात थापे : यात्रुले भरिएको बस अत्यासलाग्दो भीरमा खस्दा पनि अडिरह्यो !

काठमाडौं – सडक दु’र्घटना प्रायः डरलाग्दो हुन्छ । तर धेरै पटक चालकका कारण दु’र्घटना हुने गरेको छ ।यस्तै, भारत, हिमाचल प्रदेशको कुल्लुदेखि रैला रुटमा जाँदै गरेको एचआरटीसीको बस रैलाको शेटीटोल नजिकै दुर्घटनाग्र’स्त भएको हो ।

बस यात्रुले भरिएको थियो । चालकको दिमागले समयमा नै काम गरेको हुँदा सबै यात्रुको ज्यान जो’गियो ।दु’र्घटनामा करिब पाँच यात्रु सामान्य घा’इते भएका छन् । बसको सिसा फु’टाएर अन्य यात्रुको उद्धार गरियो ।घटना साँझ करिब ५ः४५ बजेतिर भएको हो ।

एचआरटीसी कुल्लु डिपोको एचपी ६६ ४७२६ नम्बरको बस कुल्लुबाट रैला तर्फ गइरहेको थियो । सेट्टियोल नजिकै सडक भ’त्कियो ।त्यसपछि बस सडकको ढुंगामा झु’ण्डिएको थियो । बसमा करिब ३० जना यात्रु सवार थिए । बस हावामा झु’ण्डिएको देखेर चालक सञ्जय कुमार आ’त्तिए, उनलाई रिं’गटा लाग्यो ।

उनलाई १०८ एम्बुलेन्सबाट सैँज अस्पताल ल्याइयो । सडक मुनि ग’हिरो खाडल रहेको प्रत्यक्षदर्शीले बताएका छन् ।बस ढुंगामा रोकिएपछि ठूलो दु’र्घटना हुनबाट जोगियो । बसमा विद्यालयका बालबालिका, कर्मचारी र कामदार बसेको रेल पञ्चायतका प्रमुख जोगिन्द्र सोनीले जानकारी दिनुभयो ।

सीएमओ सुशील चन्द्र शर्माले जानकारी पाएलगत्तै सैँज अस्पतालबाट एम्बुलेन्स र कर्मचारीलाई घ’टनास्थलमा पठाइएको बताएका छन् । दु’र्घटनामा कुनै पनि मा’नवीय वा सम्पत्तिको क्षति भएको छैन ।यो घटनापछि कुनै कुनै समय इश्वरले नै हात थाप्ने भन्दै सर्वत्र फैलिरहेको छ ।

२०७८ फाल्गुन ५, बिहीबार ११:४३ 0 Minutes 174 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।