२०७९ आश्विन १४
  • काठमाडौँ

यात्रुवाहक बस दु’र्घटनामा २० जनाको मृत्यु , ३३ जना घाइते !

यात्रुवाहक बस दु’र्घटनामा २० जनाको मृत्यु , ३३ जना घाइते !

लिमा, पेरु – उत्तरी पेरुको ला लिबर्टाड विभागको पाटज प्रान्तमा बुधबार एक यात्रुवाहक बस करिब १०० मिटर गहिरो खाडलमा ख’स्दा कम्तीमा २० जनाको मृ’त्यु भएको छ भने ३३ जना घा’इते भएका छन् ।

क्षेत्रीय स्वास्थ्य विभागले स्थानीय समय अनुसार बुधबार करिब १४:४० मा टायबाम्बा र ह्वान्कास्पाटाको एन्डियन शहरहरू बीचको ग्रामीण क्षेत्रमा दु’र्घटना भएको जनाएको छ ।रिपोर्टका अनुसार पिकाफ्लोर कम्पनीको अन्तरप्रदेशीय बस तायबाम्बाबाट ला लिबर्टाडको राजधानी ट्रुजिलो जाँदै गर्दा सडकबाट चि’प्लिएको थियो ।

नजिकैका शहरहरूमा बस्ने मानिसहरू घा’इते यात्रुहरूलाई मद्दत गर्न घ’टनास्थलमा पुगेका थिए, जसलाई तायबाम्बा, ह्वान्कासपाटा र ट्रुजिलोका स्वास्थ्य केन्द्रहरूमा लगिएको थियो ।राष्ट्रिय प्रहरी र सरकारी वकिलको कार्यालयका कर्मचारीले श’व हटाउने र अनुसन्धान शुरु गर्ने जिम्मा लिएका थिए ।

२०७८ माघ २९, शनिबार ०६:३९ 0 Minutes 176 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।