२०७९ आश्विन २१
  • काठमाडौँ

जब दर्शकमाझ नाच्दै गर्दा वलिवूड अभिनेत्री तथा डान्सर नोरा फतेहीको फरक उडेपछि…हेरौ भिडियोमा ।

नयाँ दिल्ली। बलिउड सुन्दरीहरु सधैं आफ्नो लुगा को लागी उफ पल को शिकार हुन्छन्। यस्तो अवस्थामा आफ्नो डान्स मुभका लागि चर्चित नोरा फतेहीसँग पनि त्यस्तै भएको छ । उनी आफ्ना फ्यानहरूका बीचमा पुग्ने बित्तिकै आफ्नो नृत्य चाल देखाउँछिन्। तर नोरासँग यो पहिलो पटक मात्र नभएर यसअघि पनि यस्तो भएको थियो ।

वास्तवमा नोरा फतेहीको नयाँ गीत ‘डान्स मेरी रानी’ सार्वजनिक भएको छ । यो गीत सामाजिक सञ्जालमा भाइरल बनेको छ । तर यो गीत चर्चामा आउनेबित्तिकै नोराको अर्को भिडियो भाइरल भइरहेको छ, जसमा उनले डान्स गर्दा उप्स मोमेन्टको सामना गर्नु परेको छ । यो भिडियोमा नोरा फतेही निलो रंगको सर्ट ड्रेसमा देखिएकी छिन् । हेर्नुस् यो भिडियोको केहि झलक…

भिडियोमा नोरा फतेहीको वरिपरि मानिसहरु उभिएर बिचमा नाचिरहेको देख्न सकिन्छ । नोराले यो नचाहिने पललाई सम्हाल्ने धेरै प्रयास गरे तर कुरा उनको हातबाट बाहिर गयो र यो क्षण क्यामेरामा कैद भयो।

२०७८ माघ १८, मंगलवार ११:४३ 0 Minutes 237 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।