२०७९ आश्विन २१
  • काठमाडौँ

सुतिरहेका बाबुलाई छोराले आमाकैअगाडि घाँ”टी न्या’कि’न्या’की मा’र्यो(भिडियो हेर्नुस)

मोरङ जिल्लाको बेलबारी नगरपालिका वडा नम्बर ९ डाँगिघाट भन्ने ठाउँमा एकदमै भ”या”न”क एवम ड”र”ला” ग्दो घ’टना घ’टेको छ । एक छोराले आफ्नै बाबुको

घाँ’टी थि”चि”थि”ची एकदमै बी”भ”त्स तरिकाले ह”त्या गरेको कुरा सार्बजनिक भएको छ । “छोराछोरी सानो हुदा म”र्छ कि भन्ने ड”र ठूलो भएपछी मा”र्छ कि भन्ने ड”र” भन्ने एउटा नेपालि उखानलाइ उक्त ह”त्या’रा छोराले सत्य साबित गरिदिएको छ ।

जय न्यौपाने नाम गरेका छोराले आफ्नै बाबू दलबहादुर न्यौपानेलाई एकदमै बी”भ”त्स तरिकाले ह”त्या गरेका छन । यस ह”त्या’बारे थप जानकारी दिदै मृ’त’क’कि छोरी गंगा न्यौपाने मिडियामा आएकिछिन ।

हजुरआमा, आफू र बहिनीमात्र घरमा रहेको अबस्थामा बाबुले आएर सुतिरहेको हजुरबुबालाइ घाँ’टी न्या”के”र मा”रे”को उनी बताउँछिन । आफुले यसो नगर्नु भनेर बाबुलाइ सम्झाउँदा समेत बाबुले आफुलाइ घ”चे”टि”दि”एर यस्तो गरेको उनि बताउँछिन ।

घ’टना घ’टेको दिन छिमेकमा बिबाह भएको र गीतको चर्को आवाजले गर्दा आफुले मागेको गुहार पनि कसैले नसुनेको गाउँलेहरुसम्म खबर पुग्दा निकै ढिलो भएको उनी बताउँछिन । र”क्सि”को न”शा”मा आएर जहिले बाबुसँग झ”ग”डा गर्ने गरेको र मृ’त’क’की श्रीमती अर्थात ह”त्या”रा की आमाले बताइन । र’क्सि’को न”शामा घरभित्र सुतिर हेका बाबुलाई नै यती नि”र्म”म”ता”पुर्बक मा”र्ने कस्तो नि”र्द”यी छोरो होला ?

रक्सी खाएर छोरोले मुखमा आएजती सबै शब्द बोल्ने गरेको आमा बताउछिन । आफुलाइ रा”णी”र”ण्डि देखि लिएर घर छोडेर जा समेत भनेको उनी बताउँछिन । गाउलेहरुसँग पनि झ”ग”डा गर्ने गरेको र आफुलाइ घर घे”रे”र मा”र्ने सम्मको ध”म्की दिएको उनी बताउँछिन । आफुले छोरोले बाबुलाइ न्या”क्दै गर्दा घाटिबाट हात हटाउन खोजेको तर नसकेको र अन्त्यमा मा”रे”र नै छाडेको उनले बताइन ।

बाकी हेर्नुस तलको भिडियोमा

२०७८ माघ १५, शनिबार ०८:१७ 0 Minutes 87 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।