२०७९ आश्विन २२
  • काठमाडौँ

२४ दिनपछि श्रीमतीको ला’स श्रीमानले आफ्नै घरमा गा’डिएको अबस्थामा फे’ला(भिडियो हेर्नुस)

बिगत केही समय अगाडिको कुरा हो धनकुटा निवासी सिताराम श्रेष्ठ नाम गरेका पुरुषकी श्रीमती एकाएक बे”प”त्ता भएकी थिइन जुन घ’टनाले सबै गाउँलेहरुलाइ अचम्ममा पारेको थियो । श्रीमती गायब भएसगै श्रीमान सिताराम श्रेष्ठ पनि फ”रा”र थिए । प्र’हरी निरन्तर श्रीमान श्रीमती दुबैजनाको खोजिमा थियो ।

आज यो घ’टना घटेको २४ दिनपछी प्र’हरिको निरन्तर खोजतलासपछि सिताराम श्रेष्ठ प”क्रा”उ परेका छ्न र उनि प”क्रा”उ पर्नासाथ उनले आफ्नो श्रीमतीलाई मा”रे”को कुरा खुलाएका छन र आफ्नो श्रीमती ला”छ रहेको ठाउँ पनि खुलाएका छ्न । प्र’हरी र गाउँले मिलेर सितारामकि श्रीमतिलाइ जङ्गल लगायत अन्य ठाउँमा खोजी गरिरहेका थिए ।

तर घ’टना यस्तो भैदिएको छ कि यसले सबैको सा”तो उडाएको छ । सितारामले श्रीमतीको ला”छ रहेको ठाइ देखाइदिएका छ्न र उनको लाछ उनकै घरमा ६ फुट गहिरो खा’ल्डो ख’नेर गा”डि”ए”को अबस्थामा फे’ला परेको छ । ला’सको अबस्था एकदमै नाजुक रहेको छ । २४ दिनपछी भेटीएको ला’स अब कस्तो अबस्थामा भेट्टिन्छ भनेर तपाईं अनुमान पनि लगाउन सक्नुहुन्छ, मृ”त”कको श”ब ना”ङ्गो अबस्थामा र एकदमै हेर्न लायक अबस्थामा पनि नरहेको स्थानियले बताएका छ्न ।

स्थानियबासिन्दाका अनुसार यो ह”त्या सितारामले नै गरेको बताएका छ्न तर सिताराम भने आफुले यो ह”त्या नगरेको बताउदै आएका छ्न । स्थानियबासिहरुले यस्तो घ’टना त धनकुटामा मात्र नभएर कहिकतैपनि नसुनेको बताएका छ्न । उनिहरुले ह”त्या”रा सितारामलाइ क”डा भन्दा क”डा स”जा”यको माग पनि गरेका छन ।

बाकी हेर्नुस तलको भिडियोमा

लाइभ 65 टुडे बाट

२०७८ माघ ११, मंगलवार ०४:३९ 0 Minutes 339 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।