२०७९ आश्विन २१
  • काठमाडौँ

बाँदरले फुटपाथमा तरकारी बेच्न थालेपछि मानिसहरू छक्क परे ! (भिडियो सहित)

सामाजिक सञ्जालमा एउटा भिडियो भाइरल भइरहेको छ । भाइरल भिडियोमा एउटा बाँदर तरकारी बेचिरहेको देखिन्छ । वास्तवमा फुटपाथमा रहेको तरकारी पसलमा बाँदर देखेपछि मानिसहरू छक्क परे ।

यो भिडियो हेरेर तपाईलाई पनि बाँदरले तरकारी बेचेको महसुस गर्नुहुनेछ । भाइरल भिडियो कहाँको हो भन्ने बारेमा कुनै जानकारी छैन तर मिडिया रिपोर्टका अनुसार यो भिडियो मध्य प्रदेशको सिओनीको रहेको बताइएको छ । यो भिडियो एक आईपीएस अधिकारीले पनि शेयर गरेका छन् ।

भाइरल भिडियोमा पसल गएपछि बाँदर आफै तरकारी पसलमा बसेको बताइएको छ । यो दृश्य देख्ने जो कोही छक्क परे । भिडियोमा सामाजिक सञ्जाल प्रयोगकर्ताहरूले पनि उत्तिकै प्रतिक्रिया दिइरहेका छन् । एक प्रयोगकर्ता भन्छन् कि भाइ कसले यो बार्गेनिङको समस्या लिन्छ।

भाइरल भइरहेको भिडियोमा बाँदर तरकारी पसलमा आरामसँग बसेर तरकारी खाइरहेको छ । जसलाई हेर्दा बाँदरले तरकारी पसल चलाइरहेको देखिन्छ । यसैबीच घटनास्थलमा उपस्थित एक व्यक्तिले त्यसको भिडियो बनाएर सामाजिक सञ्जालमा भाइरल बनाए ।

यो भिडियो सामाजिक सञ्जालका हरेक प्लेटफर्ममा तिब्र रुपमा शेयर भइरहेको छ । बाँदरको यो फनी भिडियो आईपीएस अफिसर दीपांशु काबराले ट्विटरमा सेयर गरेका छन् । रमाइलो क्याप्सन दिँदै उनले लेखे, ‘फार्ममा ताजा तरकारी उपलब्ध छ।’ यो भिडियोलाई सामाजिक सञ्जाल प्रयोगकर्ताहरुले निकै मन पराइरहेका छन् ।

 

२०७८ माघ ८, शनिबार ०१:३४ 1 Minute 124 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।