२०७९ आश्विन २१
  • काठमाडौँ

यिनै हुन् एसीसीएमा विश्व टप गर्ने नेपाली विद्यार्थी रिया मानन्धर

काठमाडौँ । ब्रिटिश प्रोफेसनल कलेजकी रिया मानन्धरले ९८ प्रतिशतसहित विश्व टप गरेकी छन् । रियाले विश्वभरका लाखौँ विद्यार्थीहरूलाई उछिन्दै एसोसिएसन अफ चार्टण्ट सर्टिफाइड एकाउन्टेन्ट (एसीसीए) को ट्याकसेसन पेपरमा वर्ल्ड टप गरेकी हुन्।

एसीसीए कार्यक्रम विश्वकै सबैभन्दा ठुलो र छिटो बढिरहेको अन्तर्राष्ट्रिय लेखा निकाय हो । यसका विश्वका १७९ देशमा ५ लाख २७ हजार विद्यार्थी र २ लाख १९ हजार सदस्यहरु रहेका छन् । हाल ब्रिटिश प्रोफेसनल कलेजमा एसीसीए भर्ना खुलिरहेको छ ।

उनले ट्याक्सेसन पेपरमा सबैभन्दा बढी अंक ल्याएकी छन्।एसीसीए कार्यक्रम विश्वकै सबैभन्दा ठुलो र छिटो बढिरहेको अन्तर्राष्ट्रिय लेखा निकाय हो । उक्त कार्यक्रममा विश्वका १७९ देशमा ५ लाख २७ हजार विद्यार्थीहरु रहेका छन्।

ताजाखबर बाट

२०७८ माघ ७, शुक्रबार १२:३० 0 Minutes 176 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।