२०७९ आश्विन २१
  • काठमाडौँ

रजनीकान्तकी छोरी ऐश्वर्यालाई जब उनका श्रीमानले पहिलेनै दिएका थिए यस्तो धोका, भयो डिभोर्स

एजेन्सी । सुपरस्टार धनुष र ऐश्वर्या रजनीकान्तले आफ्नो १८ वर्ष लामो वैवाहिक जीवनको अन्त्य गरेका छन् । धनुषले १८ नोभेम्बर २००४ मा रजनीकान्तकी छोरी ऐश्वर्या रजनीकान्तसँग धमाधम विवाह गरेका थिए ।

धनुष र ऐश्वर्याले डिभोर्सका बारेमा सामाजिक सञ्जालमा लेखेका छन्– ‘हामीले १८ वर्षको मित्रता, दम्पती, आमाबुवा र एकअर्काको शुभचिन्तकका रूपमा विकास, समझदारी र साझेदारीको लामो यात्रा तय गरेका छौं ।

आज हामी जहाँ उभिएका छौं, त्यहाँबाट हाम्रो बाटो अलग हुँदैछ। हामीले एक जोडीको रूपमा अलग हुने निर्णय गरेका छौं। हामी आफूलाई राम्रोसँग बुझ्नको लागि समय दिन चाहन्छौं। हाम्रो निर्णयको सम्मान गर्नुहोस् र हाम्रो गोपनीयताको सम्मान गर्नुहोस्।

विवाहअघि र विवाहपछि पनि धनुषको नाम कुनै पनि अभिनेत्रीसँग जोडिएको थिएन । तर सन् २०११ मा श्रुति हासन र धनुषको एक्स्ट्रा वैवाहिक स म्ब न्ध को खबरले फ्यानहरूमा खैलाबैला मच्चायो । फिल्म ‘३’ को छायाँकनका ​​क्रममा उनीहरुको अफेयरको खबर आउन थाल्यो । अचम्मको कुरा, यो फिल्म धनुषकी पत्नी ऐश्वर्याले निर्देशन गरेकी हुन् ।

भनिन्छ, ऐश्वर्या श्रुतिकी बाल्यकालकी साथी हुन्, त्यसैले श्रुतिमाथि आफ्नै साथीलाई धो का दिएको आरोप लागेको छ । फिल्मको छायाँकनका ​​क्रममा धनुष र श्रुति हसनले सँगै समय बिताउन थालेको खबर आएको थियो ।

त्यसबेला धनुष र ऐश्वर्याको विवाह तो डे को खबर पनि निकै भाइरल भएको थियो । यद्यपि श्रुतिले एक अन्तर्वार्तामा यसलाई बकवास भनेकी थिइन् । यसै क्रममा धनुषकी श्रीमती ऐश्वर्याले पनि एक अन्तर्वार्तामा यी अफवाहमा कुनै सत्यता नभएको बताएकी थिइन् ।

साउथ इन्डस्ट्रीमा आफ्नो अभिनय सीप देखाउनुका साथै धनुषले हिन्दी फिल्ममा पनि हात हालेका थिए । उनले सन् २०१३ मा आएको फिल्म राँझनाबाट बलिउडमा डेब्यु गरेकी थिए । धनुषले आफ्नो करियरमा हालसम्म ५० भन्दा बढी चलचित्रमा अभिनय गरेका छन् ।

धनुष साउथ सिनेमाका सबैभन्दा धेरै पारिश्रमिक लिने कलाकार हुन् । यससँगै ऐश्वर्या रजनीकान्त धेरै टिभी शोमा जज पनि भइन् । उनले धेरै चलचित्र निर्देशन पनि गरेका छन् ।

२०७८ माघ ४, मंगलवार ०९:१८ 0 Minutes 278 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।