२०७९ आश्विन २१
  • काठमाडौँ

तस्विरमा कमेन्ट गरेर सुरु भएको यो प्रेम कहानी इन्टरनेटमा भयो भाईरल

अहिले सामाजिक सञ्जालमा एउटा प्रेमकथा भाइरल भइरहेको छ । इन्स्टाग्राममा फ्लर्टी कमेन्टबाट सुरु भएको प्रेम कहानी प्रेममा परिणत भयो। २४ वर्षीय ब्राडली अल्ककले २९ वर्षीया सामन्था गार्सियासँग कुराकानी गर्न थाले। ब्राडली अल्ककले आफ्नो इन्स्टाग्राम फोटोमा ‘सुन्दर’ टिप्पणी लेखेका थिए। कमेन्टका अलावा यो कथाको विशेषता भाषा पनि हो ।

द मिररको रिपोर्ट अनुसार ब्राडली र सामन्थाले एकअर्कालाई कहिल्यै भेटेका थिएनन्। तिनीहरू ५२२५ माइल टाढा बस्थे। ब्राडली कभेन्ट्रीका थिए र सामन्था मेक्सिकोकी थिए। ब्राडलीले द मिररलाई भने, उसले मेरो फोटोमा कमेन्ट गर्यो। केहि दिन पछि मैले सामन्थालाई सन्देश पठाए र नमस्कार भने। दम्पतीले कुराकानी सुरु गर्यो र महसुस गरे कि तिनीहरू बीच केहि हुन सक्छ। एउटा मात्र समस्या थियो। दुईबीच सामान्य भाषा थिएन ।

जब जोडी स्पेनिसमा कुराकानी गर्दै थिए, ब्राडलीले सामन्थासँग कुराकानी गर्न अनलाइन अनुवादक उपकरण प्रयोग गरे। त्यसबेला ब्राडली सुपरमार्केटमा रात्रिकालीन काम गर्छिन्। हामी सामान्यतया हरेक दिन कुरा गर्थ्यौं, ब्राडलीले भने, र हाम्रो सम्बन्ध भर्खरै बढ्यो। लगभग

एक महिनाको टेक्स्टिङ पछि हामीले हाम्रो पहिलो भिडियो कल पायौं। हामीलाई थाहा थियो कि यदि हामी अधिक स्वाभाविक रूपमा बोल्न सक्छौं भने यो सजिलो हुनेछ। मैले सँधै स्पेनिसलाई माया गरेको छु र सामन्थाले मलाई यो सिक्नको लागि प्रेरित गर्नुभयो।

अक्टोबर २०१९ मा ब्राडलीले एक स्पेनिश ट्युटरलाई काममा लिए र अक्टोबर २०१९ मा भाषा सिक्ने वेबसाइट Duolingo मा सामेल भए। त्यसयता उनले लगभग हरेक दिन डुओलिङ्गो प्रयोग गरेका छन्। तर जब महामारी फैलियो र उनको शिक्षक स्पेन फर्किए।

एक वर्षभन्दा बढी समयसम्म अनलाइन च्याट गरेपछि यी दुईको भेट मेक्सिकोमा भएको थियो । तीन हप्तासम्म दुवैले मेक्सिकोमा सँगै यात्रा गरे। यसपछि ब्राडली बेलायत फर्किनु पर्यो । यद्यपि, छ महिनापछि, सामन्था अप्रिल २०२१ मा लन्डन पुगे र ब्राडलीलाई भेटिन्।

२०७८ माघ २, आईतवार २२:५१ 1 Minute 251 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।