२०७९ आश्विन १४
  • काठमाडौँ

धेरै पैसा कमाउनका लागि धेरै पाद्न खोज्दा अस्पताल भर्ना, आफ्नो पाद बेचेर पैसा कमाउँथिन्

धेरै पैसा कमाउनका लागि धेरै पाद्न खोज्दा अस्पताल भर्ना, आफ्नो पाद बेचेर पैसा कमाउँथिन्

काठमाडौं। आफ्नो पाद बेचेर करोडौं रुपैयाँ कमाएको दावी गर्ने अमेरिकी रियालिटी टिभी स्टार स्टेफनी मट्टो एक पटक फेरि चर्चामा छिन् । मट्टोले अनलाइन पाद बेच्ने व्यवसाय बन्द गर्नु परेको छ किनकि धेरै पाद्दा उनको स्वास्थ्यमा गम्भीर असर परेको छ । एक पटक त उनलाई अस्पतालमा भर्ना समेत गर्नु परेको छ ।

३१ वर्षकी स्टेफनी पूर्व रियालिटी स्टार हुन् । उनी अमेरिकी रियालिटी हो ‘९० डे फियोन्से’बाट चर्चामा आएकी थिइन् । विगत केही समयदेखि उनले अनलाइनबाट पाद बेचिरहेकी थिइन् । हामीलाई यो सुन्दा अचम्म लागे पनि उनले भने यसरी पाद बेचेर मोटो रकम कमाइ गरिरहेको बताएकी थिइन् ।

डेलीमेलको एक रिपोर्टअनुसार स्टेफनीले स्वयंले आफ्नो पाद बेच्ने व्यवसाय बन्द गर्ने घोषणा गरेकी छिन् । उनका अनुसार प्रतिकूल डाइट र अत्याधिक पादले उनको स्वास्थ्य बिग्रियो र उनलाई अस्पताल भर्ना हुनुपर्यो । स्टेफनीका अनुसार उनलाई छातीमा तीब्र पीडा भयो त्यसपछि उनले आफूलाई अस्पतालको आकस्मिक कक्षमा पाइन् ।

स्टेफनीका अनुसार त्यतिबेला उनलाई हृदयाघात वा स्ट्रोक भएको भन्ने लागेको थियो । तर, डाक्टरहरुले जाँचपछि यो ग्यास अर्थात पाद सम्बन्धी समस्या भएको बताए । उनले धेरै पाद्नको लागि गेडागुडी, अण्डा र केरा प्रोटिन शेक लगातार सेवन गर्दा पेटमा अधिक ग्यास बनिरहेको थियो । एसेन्जी

२०७८ पुष २३, शुक्रबार १०:४६ 0 Minutes 178 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।