२०७९ आश्विन १४
  • काठमाडौँ

स्कुले ड्रेसमै ज”ङ्गलमा टिकटक बनायसी यसरी भाइरल भयो (भिडियो हेर्नुहोस)

काठमाडौं : स्कुले ड्रेसमै ज”ङ्गलमा टिकटक बनायसी यसरी भाइरल भयो (भिडियो हेर्नुहोस)

बिगत केही बर्ष अगाडि चाइनाबाट सुरुवात भएको टिकटक App पछिल्लो समयमा धेरै देशहरुमा प्रयोग गरेको पाहिन्छ । टिकटकले कतिपय मानिसहरुलाइ राता-रात सुपर स्टार बनायको छ भने कति पय मानिसको भने घर बार समेत बिगारेको छ।

पछिल्लो समया टिकटक भारत लागयत अन्य केही देशमा भने ब्या´न्ड गरियको छ तर नेपालमा भने धेरैले टिकटक ओर्योग गर्दै आयका छ्न ।

पछिल्लो समया बिधा´र्थी´शिक्षक´डक्टर लागायत अन्य पेसामा लागेका सबैले टिकटक बनाउन थालेका छन, यसै क्रममा सामाजिक सन्जालमा एउटा बिधार्थी जो बिधा´लय ड्रेसमै जङ्गलमा बनायको टिकटक निकै भाइरल भयको छ। हेर्नुश भिडियो सामाग्री

२०७८ पुष २३, शुक्रबार ०४:५८ 1 Minute 164 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।