२०७९ आश्विन २२
  • काठमाडौँ

२ सन्तानका बाबुमा आयो, २५ वर्षीया रश्मिका मन्डन्नाको मन नाम सुनेर तपाई पनि छक्क पर्नुहुनेछ ! हेर्नुहोस

साउथ अभिनेत्री रश्मिका मन्डन्ना आफ्नो सुन्दरता र क्यूट स्टाइलका कारण सामाजिक सञ्जाल (रश्मिका मन्डन्ना इन्स्टाग्राम) मा सधै हावी हुन्छिन् । उनको मिठो र मिठो शैलीले फ्यानलाई सधैं मोहित बनाउँछ। यही कारणले गर्दा उनको सुन्दर र मनमोहक अभिनयका कारण उनले नेशनल क्रस रश्मिका मन्डनाको नाम पाएकी हुन् । गीता गोविन्द, भीष्म र पुष्पाः द राइज जस्ता चलचित्रबाट उनले मानिसको मन जितिन् ।

रश्मिकाले गत वर्ष मात्रै फिल्म सुल्तानबाट कोलिउड अर्थात तेलुगु सिनेमामा डेब्यु गरेकी थिइन् । यो फिल्मलाई दर्शकले निकै मन पराएका छन् र रश्मिकाको अभिनयको पनि तारिफ गरेका छन् । यसपछि उनी बादशाहको संगीतमा पनि देखा परिन् । पछिल्लो समय रश्मिकाको नाम शीर्ष अभिनेत्रीमा गनिन्छ, तर के तपाईलाई थाहा छ उनको ड्रीम हिरो को हुन् ? अन्यथा हामी तपाईलाई बताउँछौं …

रश्मिका मन्डन्ना ती अभिनेत्री हुन् जसमा करोडौंको मन अडिएको छ तर एक स्टार पनि छन् जसमा रश्मिकाको मन अडिएको छ । अचम्मको कुरा त के छ भने यी स्टार ब्याचलर हिरो नभई दुई सन्तानका पिता हुन् । उनको नाम मास्टर फेम थालापथी विजय हो।

वास्तवमा, यो खुलासा अल्लु अर्जुन स्टार पुष्पाको अभिनेत्री रश्मिकाले एक फिल्मको प्रमोशनका क्रममा गरेकी थिइन् । उनले भनिन्– उनलाई एक तमिल स्टारसँग क्रस थियो, जससँग उनी पर्दामा आउन चाहन्छिन् । रश्मिकाले फिल्म भीष्मको प्रमोशनका क्रममा यो खुलासा गरेकी थिइन् ।

वास्तविक जीवनमा उनीहरूसँग डेटिङ
यो थाहा छ रश्मिकाको मनपर्ने वास्तविक जीवन स्टार विजय देवरकोन्डा हुन्, जसले पेन इन्डियाज लिगर बाट बलिउडमा डेब्यू गर्दैछन्। रश्मिकाले दक्षिण भारतीय फिल्ममा विजयसँग पर्दामा रोमान्टिक क्यारेक्टर गरेकी छिन् । भर्खरै रश्मिका पनि मुम्बईको एक रेष्टुरेन्टमा पुष्पाको पार्टीपछि देवरकोंडासँग देखिएकी थिइन् । यद्यपि दुबैले आफ्नो सम्बन्धको बारेमा सार्वजनिक रूपमा केही बोलेका छैनन्।

रश्मिका मन्डन्ना सामाजिक सञ्जालमा निकै सक्रिय छिन् र आफ्ना नयाँ तस्विर र भिडियोहरू मार्फत फ्यानको ध्यान खिच्ने गर्छिन् । यही कारण उनको हरेक क्यूट स्टाइलमा फ्यानको मन छोइन्छ । रश्मिका मन्डन्नाले पुष्पा: द राइससँग ब्लकबस्टर सफलता हात पारेको थियो। यसपछि उनी छिट्टै दुई बलिउड फिल्ममा देखिनेछिन् । पहिलोमा, उनी सिद्धार्थ मल्होत्रासँग मिशन मजनु र दोस्रोमा अमिताभ बच्चनसँग अलविदामा आफ्नो अभिनय कौशल फैलाउँदैछिन्।

२०७८ पुष २२, बिहीबार ०४:११ 0 Minutes 203 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।