२०७९ आश्विन २१
  • काठमाडौँ

संगै जिउने सपना सजाएका यि प्रेमिल जोडीको बन्यो एउटै चिता,शोकमा डुवेको गाउँमा धेरैको घरमा चुलो बलेन

एजेन्सी । सचिन र सोनीको प्रेम र मित्रता गाउँभरीका लागि उदाहरण थियो । सचिन र सोनीको परिवारले विवाहको तयारी गरेका थिए । तर त्यो खुसी टिक्न सकेन ।

अहिले गाउँमा शोक छाएको छ । गाउँका धेरैका घरमा चुलो बलेको छैन । जब सचिन र सोनीको विवाहको समय नजिक आयो तर उनीहरुलाई खुसी हुने भाग्यमा थिए । सँगै बस्ने सपना सजाएका थिए तर अहिले दुवैको अर्थि संगै उठ्यो । दुबैको शव देखेर सबैका आँखा रसाए ।

मानिसहरूले शोकसन्तप्त परिवारलाई सान्त्वना दिँदै थिए । यो घटना भारत लखनउमा भएको हो । लखनउमा सीबीआईमा क्लर्कको पदमा खटिएका विधुनाको नवीन बस्ती निवासी सचिन र छिमेकमा बस्ने सोनी प्रजापतिबीच प्रेम थियो ।

लामो समयदेखि उनीहरु विवाहको तयारीमा व्यस्त थिए । यो निर्णयबाट दुवै परिवार पनि खुसी भएका थिए र उनीहरुको विवाहको मिति डिसेम्बर ९ तोकेका थिए । आइतबार सचिन आफ्नो मंगेतरसँग विवाहको किनमेलका लागि कानपुर गएका थिए ।

फर्कने क्रममा कानपुर गाउँपालिकाको शिवली नजिकै दुर्घटनामा परी दुवै जनाको मृत्यु भएको हो । मृत्युको खबर पाएलगत्तै दुवै परिवारको खुसी शोकमा परिणत भएको छ । सोमबार दुवैको कन्नौज घाटमा सँगै दा ह संस्कार गरिएको थियो ।

सचिनका बुबा राजेशले सचिनको खुशीमा आफ्नो परिवारको खुशी रहेको बताए । सबैको सहमतिपछि सचिन आफ्नो विवाहमा व्यस्त भए । केही दिनअघि बिदामा आएपछि उनी निकै खुसी भएका थिए भने परिवार पनि उनीसँग खुसी थिए ।

सचिन र सोनीको मित्रताको उदाहरणबाट विश्वस्त भएका मानिसहरू असह्य पी डामा थिए। दुबैजना यसरी अस्ताउँदा र दुवैको अर्थि संगै उठ्दा पूरै नवीननगर उदास देखिन्थ्यो । धेरै घरमा चुलो बलेको छैन । सबैले शोकसन्तप्त परिवारलाई सान्त्वना दिँदै आएका थिए ।

२०७८ पुष २०, मंगलवार ०४:३२ 0 Minutes 166 Views

यहाँ प्रकाशित कुनै समाचारमा तपाईंको गुनासो भए हामीलाई इमेल गर्न सक्नुहुनेछ । यही इमेलमा तपाईंले आफ्नो विचार वा विश्लेषण, सल्लाह र सुझाव पनि पठाउन सक्नुहुनेछ । हामीसँग तपाईं फेसबुक र ट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ । हामीसँग तपाईं फेसबुकट्विटरमा पनि जोडिन सक्नुहुन्छ ।